تبیان، دستیار زندگی
گروه موسیقی «دات» به سرپرستی شهره سلطانی اواخر شهریور به نفع انجمن بیماران سوخته «ققنوس» کنسرتی ویژه بانوان برگزار می کند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

کنسرتی خیریه برای بیماران سوخته

گروه موسیقی «دات» به سرپرستی شهره سلطانی اواخر شهریور به نفع انجمن بیماران سوخته «ققنوس» کنسرتی ویژه بانوان برگزار می کند.

بخش هنری تبیان

کنسرت بانوان

شهره سلطانی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون که مدتی است با تشکیل گروه ویژه بانوان «دات» در حوزه موسیقی نیز به فعالیت مشغول است ساعت 15 سه شنبه 23 شهریور ماه در یک کنسرت ویژه به نفع انجمن بیماران سوخته «نفس» میزبان علاقه مندان موسیقی در تالار وحدت تهران خواهد بود.

گروه موسیقی «دات» که اواخرتیرماه سال گذشته نیز با شعار «هر زن یک قهرمان» کنسرتی را در تالار وحدت به صحنه برده بود، در این اجرای زنده گلچینی از قطعات نوستالژیک و جدید را برای علاقه مندان اجرا می کند.

فروغ فضلی، سحر میرهاشمی، طراوات باباخانلو، شیرین واعظی، آرمیتا سلیمی، نیاز لاهرودی و مهتاب فتح الله اعضای گروه دات به سرپرستی شهره سلطانی را تشکیل می دهند، ضمن اینکه امیرکارخانه تنظیم کننده قطعات، بهروز پناهنده تهیه کننده، مونا قهرمانی روابط عمومی و موسسه فرهنگی هنری «آوای مهر میهن» به مدیریت کیارش حسن زاده گروه اجرایی کنسرت را تشکیل می دهند.

شهره سلطانی از جمله هنرمندانی است که علاوه بر بازیگری در حوزه نوازندگی سنتور و پیانو نیز فعالیت هایی داشته است. این این هنرمند در هنرستان موسیقی ردیف های سازی سنتور را نزد استاد مینا افتاده و پیانو را نزد خانم بصیری و استاد سرکیسیان و بعدها در دانشگاه سنتور را نزد استاد مسعود شناسا، پرویز مشکاتیان و پیانو را نزد استاد سریر ادامه داد.

فرهاد فخرالدینی، فریدون شهبازیان، زنده یاد مصطفی کمال پورتراب، نادرمرتضی پور،الهامیان و ریاحی پور از جمله هنرمندانی هستند که سلطانی تاکنون در حضور آنها به فراگیری موسیقی پرداخته است.

کنسرت گروه موسیقی «دات» روز سه شنبه 23 شهریور 1395 ساعت 15:00 در تالار وحدت برگزارمی شود.


منبع: تسنیم