تبیان، دستیار زندگی
حسن زاده با بیان اینکه کار ساخت این سردیس مدت هاست که به پایان رسیده، گفت: متاسفانه هیچ اطلاعی از زمان دقیق رونمایی آن ندارم حتی نمی دانم قرار است این سردیس رونمایی شود یا خیر.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

رونمایی از سردیس کیارستمی در هاله ای از ابهام

حسن زاده با بیان اینکه کار ساخت این سردیس مدت هاست که به پایان رسیده،  گفت: متاسفانه هیچ اطلاعی از زمان دقیق رونمایی آن ندارم حتی نمی دانم قرار است این سردیس رونمایی شود یا خیر.

بخش هنری تبیان

رضا حسن زاده

رضا حسن زاده درباره سرانجام رونمایی از سردیس زنده یاد عباس کیارستمی به خبرنگار ایلنا گفت: مدت هاست پیگیر این رونمایی هستم و در نهایت یکی از دوستان گفتند با توجه تغییر مدیریت خانه سینما، قرار است مدیرعامل جدید در جلسه ای تعیین کند که احتمالا از این سردیس در روزهای آینده در یک مجلس خودمانی رونمایی شود.

او ادامه داد: چندی پیش قرار بود در مراسمی از این سردیس رونمایی شود که باتوجه به مسائلی که در نشریه یالثارات درباره هنرمندان نقل شده بود؛ این مراسم کنسل شد.

این مجسمه ساز افزود: همچنین قرار بود محمدجواد حق شناس (معاون وزیر ارشاد دولت اصلاحات) در مراسمی با حضور علی جنتی (وزیر فرهنگ و ارشاد) از این سردیس رونمایی شود.

حسن زاده با بیان اینکه کار ساخت این سردیس مدت هاست که به پایان رسیده،  گفت: متاسفانه هیچ اطلاعی از زمان دقیق رونمایی آن ندارم حتی نمی دانم قرار است این سردیس رونمایی شود یا نه.

او اظهارکرد: خانه سینما در صورتی که برنامه ای برای رونمایی از این سردیس ندارد لطفا اعلام کند تا بتوانم یا با سازمان دیگری یا به طور شخصی برنامه ریزی کرده و از این سردیس رونمایی کنیم.


منبع: ایلنا