تبیان، دستیار زندگی
شبکه اجتماعی تبیان همزمان با اعیاد مبارک قربان و غدیر، مسابقه دست نوشته های احادیث و آیات مرتبط با ایام فرخنده دهه ولایت را برگزار می کند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مسابقه مجازی دست نوشته های دهه ولایت برگزار می شود

شبکه اجتماعی تبیان همزمان با اعیاد مبارک قربان و غدیر، مسابقه دست نوشته های احادیث و آیات مرتبط با ایام فرخنده دهه ولایت را برگزار می  کند.

هومن بهلولی- روابط عمومی

مسابقه مجازی دست‌نوشته‌های دهه ولایت

به گزارش روابط عمومی، مسابقه دست نوشته های دهه ولایت با موضوع نگارش دست نویس احادیث و آیات مرتبط با اعیاد قربان و غدیر توسط پایگاه اطلاع رسانی تبیان برگزار می شود.

برای شرکت در این مسابقه، کاربران شبکه اجتماعی باید با کمک استعداد و توانایی های خود نسبت به نگارش احادیث و روایات مرتبط با این ایام فرخنده اقدام کنند و تصویر این دست نوشته ها را در شبکه اجتماعی تبیان و در صفحات شخصی خود بارگذاری کنند.

تمام کاربران عضو شبکه اجتماعی تبیان می توانند در این مسابقه شرکت کنند. همچنین کاربران باید همزمان با درج متن حدیث و آیه مورد نظر، نام کاربری خود را همراه با عبارت «شبکه اجتماعی تبیان» بنویسند. در غیر این صورت، تصویر ارسال شده در مسابقه شرکت داده نخواهد شد. کاربران باید همزمان با درج متن حدیث و آیه مورد نظر، نام کاربری خود را همراه با عبارت «شبکه اجتماعی تبیان» بنویسند. در غیر این صورت، تصویر ارسال شده در مسابقه شرکت داده نخواهد شد.

کاربران حتماً بر روی تمام دست  نوشته های خود برچسب #دهه_ولایت (دقیقاً به همین صورت) را ثبت کنند. داوری تصاویر با کمک برچسب فوق صورت خواهد گرفت و دست نوشته هایی که شامل این برچسب نباشد، در مسابقه شرکت داده نخواهد شد.

کاربران برای شرکت در مسابقه دست نوشته های دهه ولایت تا پایان روز عید سعید غدیر فرصت خواهند داشت.