تبیان، دستیار زندگی
Moonrise Icon Pack اپلیکیشنی برای اندروید است که به کمک آن می توانید آیکون اپلیکیشن های نصب شده را به طراحی متریال تغییر دهید.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

اپلیکیشن آرشیو آیکون های متریال

اپلیکیشن moonrise icon pack

Moonrise Icon Pack اپلیکیشنی برای اندروید است که به کمک آن می‌توانید آیکون اپلیکیشن‌های نصب شده را به طراحی متریال تغییر دهید.

شخصی‌سازی گوشی‌های اندروید یکی از محبوب‌ترین ویژگی‌های این پلت‌فرم به حساب می‌آید که بدون نیاز به دسترسی روت نیز می‌توانید از آن استفاده کنید. تغییر آیکون‌ها یکی از این شخصی‌سازی‌ها است که به کمک آن می‌توانید ظاهر لانچر خود و شکل و شمایل آیکون اجرایی اپلیکیشن‌ها را تغییر دهید تا هر زمان که قصد اجرای آنها را دارید حس و حال جدیدی را تجربه کنید. البته لانچرهای پیش‌فرض گوشی‌های موبایل ممکن است از این ویژگی پشتیبانی نکنند اما اگر از لانچرهای جداگانه‌ای همچون Apex یا Nova استفاده می‌کنید می‌توانید تنها با یک لمس تمام آیکون‌های اپلیکیشن‌های موجود را تغییر دهید. Moonrise Icon Pack یکی از بهترین مجموعه آیکون‌های رایگان است که نزدیک به ۵۰ هزار دانلود و امتیاز ۴.۶ از ۵ را در پلی‌استور کسب کرده است و مجموعه‌ی بسیار زیبایی از آیکون‌های متریال را در اختیار شما قرار خواهد داد. البته باید توجه داشت که معیار سازندگان این اپلیکیشن برای طراحی آیکون‌ها، برنامه‌ها و بازی‌های موجود در پلی‌استور است و نباید انتظار تغییر آیکون برنامه‌های فارسی را که از مارکت‌های ایرانی دانلود کرده‌اید داشته باشید. برای اپلیکیشن‌های ایرانی و معدود اپلیکیشن‌های خارجی که به صورت خودکار شامل این تغییرات نمی‌شوند، باید به صورت دستی، نزدیک‌ترین آیکون را از لحاظ مفهومی، در بین این مجموعه برای آن‌ها انتخاب کنید.

Moonrise Icon Pack دارای بیش از ۵۳۰ آیکون جذاب است که در آپدیت‌های منظم به تعداد آن اضافه نیز خواهد شد. این آیکون‌ها همگی از سایز بسیار مطلوب ۱۹۲ در ۱۹۲ برخوردارند که برای هر صفحه‌نمایشی حتی تبلت‌ها بسیار ایده‌آل و باکیفیت خواهند بود. آن طور که در توضیحات برنامه وعده داده شده است به طور هفتگی ۲۵ آیکون به آرشیو ۵۳۰ تایی آیکون‌های برنامه اضافه خواهد شد. Moonrise Icon Pack نیز پیرو اپلیکیشن‌های آیکون که جدیدا خود را به والپیپرهای جذاب نیز مجهز می‌کنند بیش از ۶۰ والپیپر جذاب را در خود جای داده است که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید و هماهنگی جذابی بین آیکون‌ها و والپیپر صفحه‌نمایش گوشی ایجاد کنید. نکته‌ی جالبی که در Moonrise Icon Pack وجود دارد بررسی هوشمند اپلیکیشن‌های شما است و در صورتی که برای اپلیکیشن خاصی آیکون از پیش طراحی شده‌ای نداشته باشد آن را شناسایی کرده و در بروزرسانی‌های آینده به آرشیو آیکون‌ها اضافه می‌کند. البته ناگفته نماند که این امر تنها در صورتی انجام خواهد گرفت که از طریق منوی Donate به برنامه کمک مالی کنید. این برنامه از لانچرهای بسیاری همچون Nova, Apex, ADW, Smart, Unicon, Action Launcher, Aviate, Go Launcher, Next, Holo launcher, Solo Launcher, KK Launcher, Atom Launcher و‌... پشتیبانی می‌کند.


منبع: زومیت
این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .