تبیان، دستیار زندگی
اندروید ۷ نوقا به دلیل مصرف بالای باتری با تاخیر برای نکسوس 6P عرضه می شود
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

اندروید ۷ نوقا با تاخیر برای نکسوس 6P عرضه می شود

اندروید 7 نوقا به دلیل مصرف بالای باتری با تاخیر برای نکسوس 6P عرضه می شود

اندروید ۷ نوقا

اندروید ۷ نوقا آخرین نسخه از اندروید است که کاربران زیادی در سرتاسر جهان منتظر عرضه ی رسمی آن برای گوشی های هوشمند خود هستند. به طور معمول گوشی های نکسوس اولین گجت هایی هستند که نسخه ی جدید را دریافت می کنند اما نکسوس 6P این بار از این قاعده مستثنی است و دلیل آن نیز مصرف بالای انرژی باتری اندروید ۷ در این گوشی عنوان شده است.

اگر شما هم از کاربرانی باشید که فکتوری ایمیچ اندروید ۷ را برای گوشی نکسوس6P نصب کرده اند، به احتمال زیاد با مشکلاتی اساسی با مصرف باتری در این گوشی مواجه شده اید. گوگل در این مدت فایل های مورد نظر را از سرورهای خود حذف کرده است اما به هر حال تعداد زیادی از کاربران به این مشکلات دچار شده اند.

متاسفانه گوگل و هواوی در عرضه ی اندروید جدید برای نکسوس ۶ پی تعلل کرده اند و هنوز کاربران زیادی منتظر عرضه ی اندروید نوقا برای این گوشی هستند. اخیرا یکی از اپراتورهای معروف، خبری در مورد مشکل بوجود آمده درعرضه ی نسخه ی جدید اندروید برای این گوشی منتشر کرده است. Vodafone استرالیا در اظهار نظری عنوان کرده است: یک مشکل اساسی باعث تاخیر در عرضه ی اندروید جدید برای این گوشی شده است. ما با همکاری هواوی در تلاش هستیم تا این مشکل را هر چه زودتر حل کنیم. شرکت ما به خاطر تاخیر پیش آمده عذرخواهی می کند و به محض انتشار خبرهای جدید، کاربران را در جریان آنها قرار می دهد.

پس از آن که کاربران زیادی که فکتوری ایمیج های اندروید ۷ را بر روی نکسوس ۶ پی فلش کرده بودند، خبر از مصرف بالای باتری در این نسخه دادند، گوگل عرضه ی آپدیت رسمی برای نکسوس ۶ پی را به تعویق انداخت. گجت دیگری که به این مشکل دچار شده نیز، نکسوس ۹ نسخه ی LTE است. البته در مورد آن دستگاه هیچ تاییدیه ی رسمی از گوگل یا اپراتور موبایل منتشر نشده است.

کارشناسان معتقدند مشکل ایجاد شده از طرف هواوی بوده است. البته در بروزرسانی اخیر خبرها آمده است که گوگل فایل های فکتوری و OTA که شامل بسته های امنیتی ماه سپتامبر نیز هستند را برای نکسوس ۶ پی عرضه کرده و این فایل ها با بیلد شماره NRD90U قابل دانلود هستند.


منبع: زومیت
این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .