تبیان، دستیار زندگی
شبکه اجتماعی تبیان، در آستانه فرارسیدن اعیاد مبارک دهه ولایت، جشنواره فعال¬ترین صفحات قربان تا غدیر را در شبکه اجتماعی برپا می کند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مسابقه فعالترین صفحات قربان تا غدیر در شبکه اجتماعی


شبکه اجتماعی تبیان، در آستانه فرارسیدن اعیاد مبارک دهه ولایت، جشنواره فعال‌ترین صفحات قربان تا غدیر را در شبکه اجتماعی برپا می‌کند.

** موضوع مسابقه: 
مسابقه فعال ترین صفحات قربان تا غدیر، با موضوع عید قربان، عید غدیر و هفته ولایت، برگزار می شود.

** قالب های ارسال محتوا: 
- برای شرکت در این مسابقه، کاربران شبکه اجتماعی می بایست یک صفحه جدید با محوریت موضوع محتوای ذکر شده ایجاد نمایند. برای ایجاد صفحه جدید در شبکه اجتماعی تبیان، می توانید از راهنمایی ارائه شده در صفحه سوالات متداول (این لینک) استفاده نمایید.
- محدودیتی در تعداد و نوع محتوای ارسالی در صفحات ایجاد شده وجود ندارد و هر محتوایی که به این موضوع مرتبط باشد (شامل متن، تصویر، فیلم و نظرسنجی)، می تواند در این مسابقه شرکت داده شود.

برای شرکت در این مسابقه، مطالب خود را در یک صفحه جدید در شبکه اجتماعی تبیان ارسال نمایید. فراموش نکنید که نام صفحه ایجاد شده، باید شامل کلمه قربان، غدیر و یا هر دو مورد باشد.** شرایط شرکت در مسابقه: 
- تمام کاربران عضو شبکه اجتماعی تبیان می توانند در این مسابقه شرکت کنند. اگر تاکنون عضو شبکه اجتماعی تبیان نبوده اید، از اینجا به جمع کاربران ما بپیوندید. راهنمای عضویت در سایت تبیان نیز از اینجا قابل مطالعه است. آخرین نسخه اپلیکیشن شبکه اجتماعی تبیان را هم می توانید از اینجا دریافت نمایید.
- شایان ذکر است که شرکت کنندگان مسابقه در صورت برنده شدن، می‌بایست جهت دریافت جوایز، عضویت خود را تأیید نهایی کنند.
- حتماً بر روی تمام مطالبتان برچسب #قربان_تا_غدیر را ثبت نمایید تا مطالب شما در کنار سایر مطالب مرتبط به نمایش گذاشته شود.
- جهت شرکت در مسابقه، درج کلمه قربان، غدیر و یا هر دو مورد در نام انتخابی صفحه، الزامی است.
 
** زمان شرکت در مسابقه: 
برای شرکت در این مسابقه، از امروز تا پایان روز عید سعید غدیر فرصت خواهید داشت. 

** جوایز مسابقه: 
 به 3 نفر از برگزیدگان این مسابقه، جوایز ارزنده‌ای تقدیم خواهد شد.

** داوری مسابقه: 
- امتیازات حاصل از مجموعه فعالیت های صفحات قربان تا غدیر، شامل تعداد پست، تعداد نظرات و تعداد پسندها، منتخبین این مسابقه را مشخص خواهد کرد و از این طریق، فعال ترین صفحات قربان تا غدیر، معرفی خواهند شد.

در صورت نیاز به هر گونه راهنمایی، می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب درج نمایید.  
 
منتظر همراهی شما هستیم...


باشگاه کاربران تبیان - شبکه اجتماعی