تبیان، دستیار زندگی
طرح طلایه داران رویش علم ٢ با حمایت موسسه های مختلف از جمله موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان گام برداشتن در یک مسیر خیر است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

"طلایه داران رویش علم ٢" منتظر شماست

طرح طلایه داران رویش علم ٢ با  حمایت موسسه های مختلف از جمله موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان گام برداشتن در یک مسیر خیر است.

بخش اجتماعی تبیان

طلایه داران رویش علم2

قالَ رَسُولُ اللهِ (ص): کسی که یتیمی را کفالت کند و نفقه اش را کفالت کند، من و او در بهشت مانند این دو انگشت همسایه یكدیگریم. (قرب الاسناد(ط-الحدیثه، ص94 )

در این طرح در نظر داریم با همیاری خیرین محترم گامی موثر در خصوص تهیه و تأمین لوازم التحریر ضروری دانش آموزان مستمند و ایتام در سراسر میهن اسلامی برداریم . چرا که رشد و بالندگی کشور عزیزمان در گرو تحصیل و علم آموزی فرزندان این مرز و بوم می باشد .

باشد که با مشارکت و همیاری شما ، دانش آموزی به دلیل عدم وجود ملزومات اولیه تحصیل ، از علم آموزی باز نماند .  این طرح با کمک گروههای جهادی در مناطق محروم کشور و با شناخت کامل نسبت به شرایط خانوادگی و تحصیلی هر دانش آموز اجرا می گردد .  لازم به ذکر است که با تقبل هر 30.000 تومان توسط شما خیر محترم نیاز یک دانش آموز تأمین خواهد شد.

حامیان این طرح عبارتند از: شهرداری تهران، هسته توانمند سازی حرکت های جهادی، موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان، آستان قدس رضوی، گروه جهادی نبی اکرم (صلّی الله علیه و آله و سلّم) و موسسه فرهنگی پویندگان هنر آفتاب می باشند.

شما می توانید با مراجعه به پایگاه اطلاع زسانی این طرح به  آدرس http://hamvataniha.ir/Home ضمن آشنایی بیشتر با این طرح از این طریق نیز به معرفی دانش آموزان نیازمند و  از قسمت مشارکت در طرح به خیرین طرح تهیه و تامین لوازم التحریر نیازمند و ایتام  در سراسر کشور پیوندید.

طلایه داران رویش علم2