تبیان، دستیار زندگی
هر روز آمار، تحلیل و هشدار جدیدی درباره نرخ ازدواج و روند رو به کاهش آن به گوش می رسد اما اینبار اقدامی متفاوت در اینستاگرام باعث شده است تا وضعیت کمی متفاوت شود...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

از جهیزیه های اینستاگرامی تا زنده ماندن پس از مرگ!

هر روز آمار، تحلیل و هشدار جدیدی درباره نرخ ازدواج و روند رو به کاهش آن به گوش می رسد اما اینبار اقدامی متفاوت در اینستاگرام باعث شده است تا وضعیت کمی متفاوت شود...

فرآوری: هدی پاکنهاد-بخش جامعه تبیان
جهیزیه های اینستاگرامی

اقدامی متفاوت برای نوعروسان/مصاحبه
هر روز آمار، تحلیل و هشدار جدیدی درباره نرخ ازدواج و روند رو به کاهش آن به گوش می رسد. وضعیتی که به گفته کارشناسان ریشه در مشکلات اقتصادی جامعه دارد. هزینه های ازدواج این روزها این قدر بالاست که بسیاری از جوانان تنها به همین علت از تشکیل خانواده صرف نظر می کنند.
لطفا خود کشی را رسانه ای نکنید! 
 " مردی با پرتاب خود از بلندی خود کشی کرد" این جمله کافی است تا شما مقدمه خود کشی دیگر شوید!
بعد از مرگ هم زنده بمانیم
بعضی ها با رفتنشان، خیلی ها را خوشحال می کنند. نه این که آدم های بدی بوده اند؛ نه برعکس. انسان های نوع دوستی که بعد از مرگشان، زندگی را به همنوعانشان هدیه می دهند؛ تا پس از مرگ نیز همچنان به حیات خود در کالبدی دیگر ادامه دهند.
514 روز خونین در یمن / اینفوگرافی
مداخله نظامی عربستان در امور داخلی یمن از 25 مارس 2015 میلادی با حمله هوایی ائتلافی از کشورهای منطقه به رهبری عربستان سعودی آغاز و تا به امروز ادامه دارد.
سلطنت خیالی رضا پهلوی
رضا پهلوی فرزند اول فرح دیبا و پسر اول محمدرضاشاه پهلوی در آبان سال ١٣٣٩ در آخرین خاندان سلطنتی ایران به دنیا آمد، از آنجایی که شاه ایران، در پی دو ازدواج قبلیش، نتوانسته بود فرزند پسر داشته باشد تولد رضا پهلوی برای دربار سلطنتی ایران اتفاق بسیار مهم بود ....
چرا کاربران ایرانی به  اپلیکیشن های خارجی گرایش دارند؟/اینفوگرافی 
 در یک نگاه به علت گرایش کاربران به اپیلیکشن های خارجی پی ببرید ....
ایران در اندیشه دومین پیروزی
تیم ملی فوتبال ایران روز سه شنبه دومین دیدار خود را در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ مقابل چین انجام می دهد.
چرا باید اندروید را بر آیفون ترجیح دهیم ؟
اگر شما قصد خرید یک گوشی هوشمند را داشته باشید، در بسیاری از موارد یا به سمت اندروید می روید و یا آیفون (با پوزش از مایکروسافت!).  تفاوت میان این دو در چیست و کدامیک را باید انتخاب کرد ؟
روزی برای تزلزل سیستم پهلوی و سرآغاز انقلاب 
روز 17 شهریور 1357 از روزهای مهم تاریخ معاصر ایران و یکی از نقاط عطف انقلاب اسلامی بوده است. در روزهای قبل از این اتفاق سیستم پهلوی از اعتماد بنفس بالایی برخوردار بوده و مخالفین را نیروی سیاسی مهمی قلمداد نمی کرد، اما این اتفاق نشان داد که این سیستم بسیار متزلزل بوده و به راحتی در معرض خطر قرار می گیرد. 
کلیدی ترین راهکارهای نجات اقتصاد
اقتصاد و تمام زیرشاخه های آن برای توسعه و پیشرفت نیازمند اعتمادسازی و جذب سرمایه ها از طریق شفافیت و اثبات پاکی هستند. موضوعی که این روزها چندان خبری از آن در بخش اقتصادی کشورمان نیست و بی اعتمادی بیش از هر چیز بر فعالیت های اقتصادی سایه افکنده و دلیل آن هم عدم شفافیت است.