تبیان، دستیار زندگی
ضمن اینکه جمهوری اسلامی ایران با نگاه ارزشی و دفاع از مستضعفان را دنبال کرد رژیم صهیونیستی را به انزوا کشاند درحالی که تل آویو اقدامات تهدیدآمیزی را در منطقه دنبال می کرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

از نفوذ گفتمان انقلاب تا تولید قدرت

ضمن اینکه جمهوری اسلامی ایران با نگاه ارزشی و دفاع از مستضعفان را دنبال کرد رژیم صهیونیستی را به انزوا کشاند درحالی که تل آویو اقدامات تهدیدآمیزی را در منطقه دنبال می کرد.

بخش سیاست تبیان

نفوذ، جمهوری اسلامی، تل آویو، رژیم صهیونیستی، قدرت، مستضعف، امیرعبدالاهیان، صهیونیسم

حسین امیرعبداللهیان در نشست مجمع مدیران منابع انسانی قوای سه گانه افزود: جمهوری اسلامی در تحولات 5 الی 6 سال اخیر در منطقه دارای نفوذ کم نظیری است و این نفوذ در عرصه های مختلف برای ما تولید قدرت کرده است.
وی یادآور شد: گفتمان انقلاب اسلامی از موضوعاتی است که برای کشور تولید قدرت کرده است و زمانی که بیرون از مرزها به آن توجه می کنیم متوجه نفوذ سازنده این گفتمان و تاثیر قوی آن بر امنیت منطقه و ایران خواهیم شد.

تمرکز مقام معظم رهبری در بحث تولید علم، تقویت بنیه دفاعی، به عنوان موضوعی مهم در عناصر ملموس قدرت، بروز یافته است.

امیرعبداللهیان با بیان اینکه گفتمان ما در حمایت از فلسطین گفتمانی حقیقی و توام با اقتدار در حوزه عمل بود، تاکید کرد: ضمن اینکه جمهوری اسلامی ایران با نگاه ارزشی و دفاع از مستضعفان را دنبال کرد رژیم صهیونیستی را به انزوا کشاند درحالی که تل آویو اقدامات تهدیدآمیزی را در منطقه دنبال می کرد.
دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل اظهار داشت: از نظر محور آمریکا و رژیم صهیونیستی جایگاه جمهوری اسلامی باید در منطقه افت کند و اینکه ایران در منطقه برآمده است برای آنها موضوع قابل قبولی نیست؛ همچنین اینکه جمهوری اسلامی از نفوذ خود تولید ثروت کرد و با این قدرت توانست در مذاکرات هسته ای صرف نظر از شیطنت و بدعهدی های قابل پیش بینی آمریکا امتیازاتی بگیرد.
به گزارش خانه ملت، امیرعبداللهیان به نفوذ دستاوردهای دفاعی کشور اشاره کرد و گفت: تمرکز مقام معظم رهبری در بحث تولید علم، تقویت بنیه دفاعی، تقویت بنیه اقتصادی و افزایش جمعیت به عنوان موضوعی مهم در عناصر ملموس قدرت، بروز یافته که مجموعه این موارد برای ما می تواند تولید مضاعف قدرت را در راستای تقویت جهان اسلامی و تضمین امنیت منطقه و حفظ حداکثری امنیت ملی کشور در پی داشته باشد.


منبع : خبرگزاری ایرنا