وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی ضمن اعلام اینکه ١٠٠٠ خودروی جدید در هفته آینده تحویل تاکسیرانان خواهد شد بر لزوم پیش بینی مراکز اسقاط بیشتر توسط خودروسازان تاکید کرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

ورود 1000 خودروی جدید به ناوگان تاکسیرانی

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی ضمن اعلام اینکه ١٠٠٠ خودروی جدید در هفته آینده تحویل تاکسیرانان خواهد شد بر لزوم پیش بینی مراکز اسقاط بیشتر توسط خودروسازان تاکید کرد.

بخش اجتماعی تبیان
تاکسیرانی

میثم مظفر  مدیرعامل سازمان تاکسیرانی با اشاره به اینکه نوسازی تاکسی ها با سرعت خوبی در تهران در حال پیشروی است، گفت: تاکنون ٤٠٠٠ خودرو اسقاط و از رده خارج شده و خودروهای نو جایگزین آنها شده اند.

وی با اشاره به اینکه اخیرا ١٠٠٠ خودروی فرسوده اسقاط شده اند، گفت: در هفته های آتی به جای این خودروهای اسقاط شده خودروهای جدیدی توسط ایران خودرو به تاکسی رانان تحویل داده خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه قبلا فرایند تحویل خودرو با کندی مواجه بود، گفت: خوشبختانه با تمهیدات وزارت کشور و پلیس راهور این فرایند سرعت بیشتری پیدا کرده است. به گفته مظفر، مقرر شده است به محض اینکه خودرویی اسقاط و پلاک آن فک شود، پلیس راهور نسبت به صدرو پلاک جدید اقدام کند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی همچنین اعلام کرد که این فرایند قبلا یک ماه زمان می برد و این در حالی است که که این مدت اکنون به یک هفته تقلیل یافته است. مظفر با اشاره به اینکه ایران خودرو تنها یک مرکز برای اسقاط خودروها در تهران در نظر گرفته است، گفت: به همین دلیل امکان اجرای کلید به کلید طرح و تحویل همزمان خودرو هنگام اسقاط وجود ندارد زیرا این مرکز با هجوم انبوه مراجعان شهرستانی نیز روبه رو است که امیدواریم این مسئله در آینده نزدیک حل شود و مراکز بیشتری به غیر از مرکز فعلی شور آباد برای تاکسی رانی تهران پیش بینی شود.

به گفته مدیرعامل تاکسیرانی تغییر شرایط وام دو بانک عامل که تاکسیرانان را نیز به عنوان ضامن پذیرفته اند بر روند سرعت گیری نوسازی تاکسی ها موثر بوده است.منبع : مهر

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین