تبیان، دستیار زندگی
بخش سیاست وب سایت فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان، در گفتگویی درباره زندگی خصوصی دکتر صالحی؛ معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران، با وی داشته است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

زندگی خصوصی "دکتر صالحی" در تبیان

بخش سیاست وب سایت فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان، در گفتگویی درباره زندگی خصوصی دکتر صالحی؛ معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران، داشته است.

هومن بهلولی- روابط عمومی

دکتر صالحی، همسر دکتر صالحی، مصاحبه با دکتر صالحی، زندگی خصوصی، مذاکرات هسته ای، سازمان انرژی هسته ا

به گزارش تبیان، آزاده مرنی در بخش از متن این گفتگو آورده است: «اگر تلاش های بی وقفه ی همسرم در مدیریت خانواده و تربیت فرزندان نبود ؛ کانون خانواده ما با این صفا و صمیمیّت شکل نمی گرفت و اختلال هایی در زندگی خانوادگی ما ، مجال بروز و ظهور می یافت ، بنده همیشه ...
اینها تنها گوشه ای از سخنان صمیمانه ی "دکتر صالحی" در مصاحبه اختصاصی با "تبیان" ، از زندگی خصوصی اش می باشد.
دکتر "علی اکبر صالحی" (رئیس سازمان انرژی اتمی ایران) ، در تاریخ 4 فروردین 1328 در کربلا متولد شد. پدر وی (احمد صالحی) خواهر زاده ی "عمادالکتاب" (از استادان خوشنویس خط نستعلیق در یکصد سال گذشته) است. وی علاوه بر بیش از 3 دهه فعالیت سیاسی ، یکی از اعضای اصلی تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان با گروه 1+5 است که تمام تلاش خود را در راستای تحقق اهداف و آرمان های جمهوری اسلامی ایران به کار گرفت و به همین خاطر است که اخبار سیاسی، اطلاعات خصوصی ایشان را تحت الشعاع قرار داده و باعث کم رنگ شدن آن در سطح جامعه شده است.»

علاقمندان می تواند مصاحبه با دکتر صالحی را در بخش سیاست تبیان مشاهده کنند.