تبیان، دستیار زندگی
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در صفحه توییتر خود نوشت: اخیراً اطلاعاتی از «حاج احمد متوسلیان» به دست آمده و امیدواریم سرنخ ها به جایی برسد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

سرنخی از «متوسلیان»

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در صفحه توییتر خود نوشت: اخیراً اطلاعاتی از «حاج احمد متوسلیان» به دست آمده و امیدواریم سرنخ ها به جایی برسد.

بخش فرهنگ پایداری تبیان

رضایی


«محسن رضایی»، فرمانده اسبق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که هم اکنون مسئولیت دبیری مجمع تشخیص مصلحت نظام را بر عهده دارد، روز گذشته اشاره ای به یافتن سرنخ هایی از زنده بودن شهید متوسلیان و سه همراهش داشته است.

وی در جمع دانشجویان استان فارس در پاسخ به سوال یکی از دانشجویان مبنی بر سرنوشت چهار دیپلمات ایرانی گفته بود: «ایشان به عنوان فرمانده لشکر 27 حضرت رسول (ص) به لبنان اعزام شد و در جاده بعلبک به همراه سه دیپلمات ایرانی اسیر شد و تاکنون اسرائیل و آمریکا در مورد این عزیزان اطلاعاتی نداده اند و زیر بار نمی روند».

وی افزود: «اخیراً اطلاعاتی به دست آمده و امیدواریم سرنخ ها به جایی برسد و نسبت به گذشته امیدوارتر شدیم. در همه دوره های سپاه و حزب الله و سپاه قدس فعالیت هایی برای پیگیری این عزیزان بوده و انجام شده است.»

وی همچنین شب گذشته در صفحه توییتر خود اشاره ای به موضوع حاج احمد متوسلیان داشته و توئیتی با مضمون صحبت هایش در بین دانشجویان نوشته است؛ که نشان از به دست آوردن اطلاعات جدید در خصوص زنده بودن چهار دیپلمات ایرانی دارد. رضایی در این توییت نوشته است:

«اخیراً اطلاعاتی از #حاج_احمد_متوسلیان به دست آمده و امیدواریم سرنخ ها به جایی برسد. نسبت به گذشته امیدوارتر شدیم.»

سردار حسین دهقان وزیر دفاع کشورمان در گفت وگویی با دفاع پرس که خردادماه امسال منتشر شد، گفته بود «ادعای ما این است که این ها (چهار دیپلمات ربوده شده) در اسارت رژیم صهیونیستی هستند و مدارکی دال بر این موضوع وجود دارد». همین صحبت ها کافی بود تا موجی از مطالبه عمومی جهت پی گیری وضعیت چهار دیپلمات ربوده شکل بگیرد. ایجاد کمپین های مختلف در فضای مجازی در راستای همین امر بود.

در همین زمان فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» به کارگردانی «محمد حسین مهدویان» که توانسته بود جوایز زیادی را از جشنواره فیلم فجر امسال کسب کند به روی پرده های سینما آمد. دیدن فیلمی از حاج احمد بیش ازپیش دل های مردم را برای دیدن دوباره فرمانده لشکر 27 محمد رسول الله (ص) و بازگشت او به میهن به تپش انداخته است.


منبع: خبرگزاری دفاع مقدس