وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
ست حضرت‌ آیت‌الله العظمی  مكارم شیرازی از مراجع عظام‌تقلید گفت: بر خلاف سم پاشی و تبلیغات سوء دشمنان، اسلام دین خشونت نیست بلكه سراسر رحمت و موهبت است. ایشان  در ابتدای درس خارج خود در مسجد اعظم قم افزود:دشمنا...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

اسلام دین رحمت و موهبت است

حضرت‌ آیت‌الله العظمی  مكارم شیرازی از مراجع عظام‌تقلید گفت: بر خلاف سم پاشی و تبلیغات سوء دشمنان، اسلام دین خشونت نیست بلكه سراسر رحمت و موهبت است.

ایشان  در ابتدای درس خارج خود در مسجد اعظم قم افزود:دشمنان به بهانه‌های مختلف می‌خواهند ارزشهای اسلامی را تضعیف نمایند بنابراین همه ما در مقابل این توطئه‌ها باید آگاه باشیم. وی ادامه داد: شیوه برخورد ما با مردم در عمل باید به گونه‌ای باشد كه پاسخ دشمنان را با قاطعیت بدهیم و بگوییم اسلام دین رحمت است.

حضرت آیت‌الله مكارم شیرازی اظهار داشت: محبت مسوولان با مردم نصف دین را حفظ می‌كند و علامت آن با چهره باز برخورد كردن و خدمت رسانی صادقانه به آنان می‌باشد. وی افزود: دشمنان خیلی از اسلام فاصله دارند و بسیاری از حقیقت‌های این دین بزرگ آسمانی را هنوز كشف نكرده‌اند.

این مرجع تقلید، محبت و دوستی را متفاوت از چاپلوسی دانست و گفت: عده‌ای با چاپلوسی اطراف قدرتهایی را می‌گیرند و هر اقدام اشتباه آنان را پیروزی جلوه می‌دهند، این با محبت مخالف است. آیت‌الله‌مكارم شیرازی ادامه داد: چاپلوسی ابراز دوستی و محبت دروغین است كه گاهی در یك جامعه خطر ایجاد می‌كند.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین