تبیان، دستیار زندگی
بالاخره یکی از پیچیده ترین و فرسایشی ترین پرونده های فوتبال ایران به پایان رسید و رامین رضاییان به پرسپولیس برگشت.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

پایان جنجال سه ماهه

بالاخره یکی از پیچیده‌ترین و فرسایشی‌ترین پرونده‌های فوتبال ایران به پایان رسید و رامین رضاییان به پرسپولیس برگشت.

بخش ورزشی تبیان
پرسپولیس

این نقطه پایانی بر سه ماه جنجال و حاشیه بود. رضاییان و طارمی پرسپولیس را به مقصد ریزه‌اسپور ترکیه ترک کردند، اما خیلی زود پشیمان شدند و ساز بازگشت کوک کردند. طارمی زودتر اعلام انصراف کرد و راحت‌تر پذیرفته شد، اما رضاییان که عامل اصلی بحران تلقی می‌شد حسابی عذاب کشید تا دوباره به پرسپولیس برسد.
 با وجود اینکه رامین به دفعات از پرسپولیسی‌ها عذرخواهی کرد، اما برانکو حاضر نبود کوتاه بیاید. دفاع راست یاغی تیم ملی چند بار با اعلام مخالفت علنی مربی کروات روبه‌رو شد، اما آن‌قدر پافشاری کرد که بالاخره از طریق باشگاه توانست برانکو را برای حضور مجددش در جمع سرخپوشان مجاب کند. پرسپولیسی‌ها اما برای بازگرداندن رضاییان با مشکل دیگری هم مواجه بودند؛ اینکه باید یک نفر را از لیست بزرگسالان کنار می‌گذاشتند. گزینه اول گولچ بود، اما مدافع استرالیایی به هیچ‌وجه حاضر نشد در برابر فشارها تسلیم شود.
رد کردن یکی از دو بازیکن اوکراینی هم مشکلات مالی زیادی را متوجه پرسپولیس می‌کرد. در نهایت فقط ساسان انصاری باقی می‌ماند؛ هافبک- مهاجم پیشین فولاد که با هزار امید و آرزو به پرسپولیس پیوست، اما ترافیک وحشتناک فاز هجومی قرمزها باعث شد کمتر به او بازی برسد. ساسان بی‌میل نبود پرسپولیس را ترک کند و جایی برود که به او بازی برسد. به این ترتیب در نهایت باشگاه پرسپولیس هم موافقت کرد تا این بازیکن رسما جدا و به جای او اسم رضاییان به فهرست بزرگسالان تیم افزوده شود.


منبع : اسپرت