تبیان، دستیار زندگی
تروریست ها از صبح امروز به مواضع ارتش سوریه در شمال حلب و مناطق مسکونی شهرک های «نبل و الزهراء» حملات خمپاره ای انجام دادند که بر اثر آن 2 زن شهید و 8 غیر نظامی دیگر زخمی شدند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

حمله خمپاره ای به سوریه

تروریست ها از صبح امروز به مواضع ارتش سوریه در شمال حلب و مناطق مسکونی شهرک های «نبل و الزهراء» حملات خمپاره ای انجام دادند که بر اثر آن 2 زن شهید و 8 غیر نظامی دیگر زخمی شدند.

بخش سیاست تبیان

سوریه، جنگ سوریه، داعش، اخبار داعش، حمله خمپاره ای، ارتش، شهید، شهرک، حلب، تروریست

گروه های معارض مسلح صبح امروز یکشنبه حملاتی را به مراکز ارتش سوریه در نزدیکی ورودی شمالی شهر حلب انجام دادند. وبگاه خبری «آرا» که وابسته به معارضان است اعلام کرد که تروریستها با ارتش سوریه در شمال حلب درگیر شدند و این درگیری در اطراف شهرک «حندرات» رخ داده است.

«خالد القاسم» که از فعالان میدانی معارضان است اعلام کرد که گروه های اتاق عملیت موسوم به «فتح حلب» به مواضع نیروهای سوری حمله کرده و مدعی شد که این حملات در پاسخ به حملات مکرر ارتش سوریه به مواضع معارضان در داخل اردوگاه حندرات است.

در جریان حملات خمپاره ای تروریستها به شهرک الزهراء 1 زن شهید و 8 غیر نظامی زخمی شدند.

به گفته وی، تروریستها همچنین مواضع ارتش سوریه را در منطقه مزارع جنوب الملاح در نزدیکی شمال شهر حلب هدف حملات خمپاره ای قرار دادند.

این فعال معارض در ادامه اعلام کرد که تروریست ها به شهرکهای «نبل و الزهرا» حملات خمپاره ای داشته اند که بر اثر آن چند غیر نظامی زخمی شدند.

در همین راستا، وبگاه خبری العهد لبنان گزارش داد که در جریان حملات خمپاره ای تروریست ها به مناطق مسکونی شهرک الزهراء 1 زن شهید و 8 غیر نظامی از جمله زنان و کودکان زخمی شده اند.

شبکه خبری المیادین اما اعلام کرد که در جریان حملات تروریستها به نبل و الزهراء دو زن شهید شده اند و تروریستها از شهرک «بیانون» این حملات را انجام دادند.

القاسم در پایان تأکید کرد که جنگنده های روس در اطراف شهرک های «الوحشیة و تل قراح» حملاتی به مواضع تروریستهای داعش انجام داده که در پی آن چند داعشی کشته شدند.


منبع : خبرگزاری فارس