تبیان، دستیار زندگی
Wacom از بسته Intuos 3D شامل لوح و قلم همراه با نرم افزار طراحی سه بعدی رونمایی کرد
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

رونمایی Wacom از بسته Intuos 3D

Wacom از بسته Intuos 3D شامل لوح و قلم همراه با نرم افزار طراحی سه بعدی رونمایی کرد

wacom

شرکت واکوم (Wacom) از بسته ای تحت عنوان Intuos 3D که شامل یک لوح و قلم همراه با نرم افزار طراحی سه بعدی است، در نمایشگاه ایفا 2016 رونمایی کرد.

شرکت Wacom در حال حاضر روی خط تولید Bamboo متمرکز شده است. این شرکت تولید کننده ی لوح طراحی، در هفته ی گذشته دو نسخه ی جدید از پد طراحی دیجیتایزر (digitizer) خود را به معرض نمایش گذاشت.

شرکت واکوم (Wacom) صبح امروز از بسته ای تحت عنوان Intuos 3D در نمایشگاه IFA 2016 رونمایی کرد که محتویات آن تا حدودی به زمینه ی کاری این شرکت نزدیک است. این بسته شامل لوح طراحی و قلم Intuos به اضافه ی نرم افزار طراحی سه بعدی ZBrushCore شرکت Pixologic است.

طبق ادعای شرکت، با این بسته یکپارچگی بین سخت افزار و نرم افزار با وجود شباهت زیاد بازخورد لمسی با مدل سازی دنیای واقعی عمیق تر خواهد شد. قلم Intuos 3D طبیعی و کاملا بصری بوده و به صورت مداوم با نرم افزار قدرتمند ZBrushCore شرکت Pixologic کار می کند. این نرم افزار به وسیله ی بنیاد ZBrush که سال ها به عنوان یک استودیوی بازی سازی و فیلم سازی مطرح و کاملا حرفه ای به خلق آثار برجسته ی سه بعدی می پردازد، ساخته شده است.

قیمت این بسته ی طراحی کامل، ۲۰۰ دلار تعیین شده است. پس از اتمام طراحی، کاربر می تواند نتیجه ی کار خود را در انجمن های مدل سه بعدی آنلاین مانند Sketchfab به اشتراک گذاشته یا برای چاپ کردن طرح خود به صورت سه بعدی، به طور مستقیم آن را به Shapeways ارسال کند. پیشنهادهای ویژه ای برای این بسته از طریق هر دو وب سایت خدماتی یاد شده، به فروش می رسد. این بسته از ماه آینده در وب سایت آمازون و خود شرکت واکوم به فروش خواهد رسید.


منبع: زومیت

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .