تبیان، دستیار زندگی
اپل پس از معرفی آیفون ۷ شماری از محصولات خود نظیر آیفون ۴ را در کنار برخی مک ها و همچنین آیپاد های قدیمی از لیست محصولاتی که پشتیبانی می کند، خارج خواهد کرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

اپل پشتیبانی از آیفون 4 را متوقف می کند

اپل پشتیبانی از آیفون 4 را پس از رونمایی آیفون 7 متوقف می کند

اپل

اپل پس از معرفی آیفون ۷ شماری از محصولات خود نظیر آیفون ۴ را در کنار برخی مک ها و همچنین آیپاد های قدیمی از لیست محصولاتی که پشتیبانی می کند، خارج خواهد کرد.

براساس اطلاعات برگرفته از اسناد داخلی فاش شده ی اپل، این کمپانی در نظر دارد تا آیفون ۴ را در کنار شماری از مک ها و آیپادهای خود که چند سال از معرفی آن ها به بازار می گذرد، از لیست پشتیبانی خارج کند. اپل در نظر دارد تا آیفون های خود را ۱۷ شهریور ماه رونمایی کند، از این رو از ۲۳ شهریور ماه آیفون ۴ دیگر توسط اپل پشتیبانی نمی شود. پیش از این آیفون 3GS به همراه نسخه های قدیمی تر این گوشی هوشمند در لیست محصولات منسوخ شده ی اپل قرار داشتند.

لیست محصولات منسوخ شده، فهرستی از محصولات اپل است که این کمپانی هر از چندگاهی آن را بروزرسانی می کند. این لیست شامل محصولاتی است که معمولا ۵ تا ۷ سال از پایان تولید آن ها گذشته باشد. این لیست که بیشتر با عنوان Vintage/Obselete شناخته می شود شامل محصولاتی با پشتیبانی محدود در کنار محصولاتی است که اصلا در هیچ جای جهان پشتیبانی از آن ها به عمل نمی آید.

در کنار آیفون ۴ که به لیست پشتیبانی محدود اضافه شده باید به آی مک ۲۰ اینچی عرضه شده در سال ۲۰۰۹، مک مینی و مک مینی سرور اواسط سال ۲۰۱۰ نیز اشاره کرد.

در مورد محصولاتی که پشتیبانی از آن ها بصورت کامل قطع می شود باید به آیپاد شافل نسل دوم عرضه شده در اواخر سال ۲۰۰۷، آیپاد شافل نسل دوم عرضه شده در اواخر سال ۲۰۰۸، آیپاد ۱۲۰ گیگابایتی، آیپاد تاچ نسل دوم، آیپاد نانو نسل چهارم و مک بوک ۱۳ اینچی اواخر سال ۲۰۰۸ اشاره کرد.

انتظار می رود اپل طی مراسمی که چهارشنبه ی جاری برگزار می کند، نسل جدید آیفون هایش را رونمایی کند. دوربین ۱۲ اینچی دوگانه در پشت آیفون ۷ پلاس یکی از ویژگی های نسل جدید آیفون ۵.۵ اینچی است که بسیاری در انتظار دیدن قابلیت و ویژگی های آن هستند. بهره گیری از حافظه ی داخلی بیشتر در کنار طیف رنگ های جدید اضافه شده نیز از جمله سایر ویژگی های نسل جدید است. همچنین باید به احتمال رونمایی از اپل واچ ۲ طی این مراسم اشاره کرد.


منبع: زومیت
این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .