وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
امیدواریم با افزایش کمی سازمان های مردم نهاد جوانان در جهت کیفی سازی و غنی سازی محتوایی آنها اقدام کنیم.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

افزایش شمار سمن‌های جوانان به 2000 سمن
سمن‌های جوانان

 محمود گودرزی در همایش تبیین دستاوردهای فرهنگی دولت تدبیر و امید که با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس‌جمهور و جمعی از وزیران در کتابخانه ملی برگزار شد، افزود: امیدواریم با افزایش کمی سازمان‌های مردم‌نهاد جوانان در جهت کیفی‌سازی و غنی‌سازی محتوایی آنها اقدام کنیم.

وی با بیان اینکه دستاوردهای وزارت ورزش و جوانان در حوزه جوانان بر سه محور عمده قابل دسته‌بندی است، گفت: توسعه مشارکت‌ اجتماعی جوانان از جمله این محورهاست. در این جهت اقدام به حمایت از تشکل‌های جوانان با رویکرد مشارکت جوانان در حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی کردیم. 700 سمن در دولت هشتم در حوزه جوانان شکل گرفت اما در دولت‌های نهم و دهم به 50 سمن کاهش یافت.

وزیر ورزش و جوانان تلاش‌های صورت گرفته در حوزه ازدواج جوانان و تعالی خانواده را از دیگر محورهای فعالیت وزارت ورزش و جوانان برشمرد و اظهار کرد: این وزارتخانه با تاکید بر آموزش قبل، حین و پس از ازدواج و کمک به استحکام خانواده اقداماتی انجام داده است. در این جهت حمایت و ایجاد مراکز مشاوره تخصصی در زمینه ازدواج و خانواده را در دستور کار خود قرار داده‌ است و تلاش کرده در جهت افزایش ازدواج و کاهش طلاق گام بردارد.

گودرزی اظهار کرد: توجه به طرح‌های الگوی ملی با رویکرد فرهنگ‌سازی در حوزه‌هایی مانند فضای مجازی، افزایش سواد رسانه‌ای، توجه به هویت ملی و دینی جوانان یکی دیگر از محورهای عمده فعالیت ما در حوزه جوانان بوده است. در این جهت اقدام به تشکیل ستاد ملی ساماندهی امور جوانان کردیم و متناظر با آن ستادهای استانی نیز تشکیل شد.منبع: ISNA News Feed

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین