سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
شرکت معماری لاوترفابریک برای فروشگاه های پاتچی که یک لیدر در بازار لوکس هدیه شکلات در در شرق میانه است، یک طرح زیبا به وجود آورده است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

 خلق یک فضای معاصر در طراحی داخلی فروشگاه های پاتچی

شرکت معماری لاوترفابریک برای فروشگاه های پاتچی که یک لیدر در بازار لوکس هدیه شکلات در در شرق میانه است، یک طرح زیبا به وجود آورده است.

بخش هنری تبیان
 

طراحی داخلی

در سال 2000 در عربستان جنوبی،پاتچی (Patchi) بیش از یک چند ویلای نئوکلاسیک در خیابان تخصصی و ده خط بزرگراه در یک منطقه مسکونی در ریاض در اختیار خود دارد.در سال 2008 این گروه تصمیم گرفت که این بوتیک های غیر متعارف را به مکان هایی با اعتبار و شهرت نام تجاری در خور قرن بیست و یکم در این کشور به و جود آورد.

طراحی داخلی

اولین وظیفه این مکان مربوط به ظاهر بیرونی این مکان است. از بین بردن جنبه های نئوکلاسیک و به وجود آوردن یک فرم ساده و جذاب به خاطر نفع چشم نواز در عموم. ایده به این صورت بوده که یک صفحه نمایش بزرگ با یک نقطه کانونی که قادر به جلب توجه بسیاری از رانندگانی که هر روز از این جاده به عنوان مسیر اصلی استفاده می کنند باشد. انتخاب پنل های سفید آلومینیومی و استفاده از لایه های بسیار دقیق از گرافیک و مونوگرام های درخشان زیبایی بصری ساده و کارآمد به نما بخشیده است.استفاده از دو صفحه ی شیشه ای افقی به مانند دو صفحه نمایش و یک ورودی دوبله (Double) ضروری به خاطر جلوگیری از طوفان شن.

طراحی داخلی

طراحی داخلی و دکوراتیو دیدنی و جذاب هستند؛ بزرگ،و ارتفاع دو برابر سقف،به این ترتیب این بوتیک لوکس را به یک فضای معاصر باشکوه تبدیل شده است.


منبع: هنرآنلاین

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین
x