تبیان، دستیار زندگی
ست  در آخرین جمعه ماه مبارك رمضان و روز جهانی قدس مردم همیشه در صحنه استان اصفهان پس ار برگزاری مراسم با شكوه راهپیمایی در صفوف به هم فشرده نماز عبادی سیاسی جمعه رادر میدان امام اصفهان اقامه كردند. به گزارش خبر گزا...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

به وجود آوردن صهیونیسم در قلب كشورهای اسلامی توطئه استكبار برای تسلط به مسلمانان است

در آخرین جمعه ماه مبارك رمضان و روز جهانی قدس مردم همیشه در صحنه استان اصفهان پس ار برگزاری مراسم با شكوه راهپیمایی در صفوف به هم فشرده نماز عبادی سیاسی جمعه رادر میدان امام اصفهان اقامه كردند.

به گزارش خبر گزاری تبیان به نقل از  شبستان حضرت آیت الله طباطبا یی نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان، درخطبه های نماز جمعه این شهر كه در میدان امام برگزارشد ، فلسطین را سرزمین مقدس دانست و گفت : استكبار جهانی رژیم صهیونیستی را در قلب كشورهای اسلامی به وجود آورده تا تعرض خود را از این مكان بر این كشورها آغاز كند.
خطیب جمعه اصفهان افزود : تلاش آمریكا در منطقه تنها برای حمایت از یهود نیست بلكه می خواهد در این منطقه پایگاهی برای حمله به دیگر كشورها داشته باشد.
نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان، تسلط بر كشورهای اسلامی ونفوذ بر اندیشه و تفكرمسلمانان را از جمله اهداف آمریكا عنوان كرد وضرورت دفاع از مردم مظلوم فلسطین را مورد تأكید قرار داد .
آیت الله طباطبا یی در بخش دیگری ازخطبه های نماز ، بر هوشیاری مردم در مقابل توطئه های دشمنان و جلوگیری از ترویج فرهنگ غرب ، فساد و گناه در جامعه تأكید كرد.