تبیان، دستیار زندگی
در ادامه رقابت های هفته اول، سومین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال كشور ، عصرجمعه پیروزی توانست 8 بر 2 پگاه گیلان را شكست دهد. به گزارش تبیان ، این بازی كه دراستادیوم آزادی و با حضوربیش از چهل هزار تماشاگر انجام می شد، تیم پیر...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

پرسپولیس غمخوار با بگوویچ و دایی گل كاشت

در ادامه رقابت های هفته اول، سومین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال كشور ، عصرجمعه پیروزی توانست 8 بر 2 پگاه گیلان را شكست دهد.

به گزارش تبیان ، این بازی كه دراستادیوم آزادی و با حضوربیش از چهل هزار تماشاگر انجام می شد، تیم پیروزی با 4 گل علی دایی در دقایق 37، 70( از روی نقطه پنالتی)، 86 و 90، دو گل جواد كاظمیان در دقایق 65 و 79 ، علی سلمانی در دقیقه 16 و افشین پیروانی در دقیقه 57 در برابر دو گل تیم پگاه گیلان كه در دقایق 20 و 66 به ترتیب توسط فیلكس گوجیان و پژمان نوری به ثمر رسید، توانست 8 بر 2 اولین پیروزی قاطع خود را حاصل كند.

قربان اف از ابتدای نیمه دوم به جای فرجی، بیژن حسینی در دقیقه 60 به جای تبریزی و آقا بزرگ نژاد در دقیقه 67 به جای سیروس دین محمدی برای تیم پگاه وارد زمین شدند كه در دقیقه 68 بازی نیز آشوری زاد از تیم پگاه با دریافت دو كارت زرد همزمان به دلیل اعتراض به پنالتی گرفته شده از زمین اخراج شد.

برای تیم پیروزی نیز كاظمیان در دقیقه 52، كاویانپور در دقیقه 60 و اصلانیان در دقیقه 72 به ترتیب به جای سلمانی، جباری و انتظاری وارد زمین شدند. در این دیدار، تیم پرسپولیس با تدابیر وینكو هوشمندانه كار كرد و مزد بازی خوب و روان خود را گرفت . كاظمیان وكاویانپور دو بازیكن تعویضی قرمزپوشان بسیار آماده نشان دادند .

درحاشیه بازی

** اكبر غمخوار به همراه مشاورانش از نزدیك بازی را تماشا كردند .

** حاج بهزاد كتیرایی مدیركل حراست تربیت بدنی ، افشاریان مدیرعامل پگاه و میناوند بازیكن پرسپولیس در جایگاه ویژه نظاره گر بازی بودند .

** هواداران پرسپولیس از همان ابتدای بازی ،  تیم خود را تشویق كردند و با دیدن بازی زیبا از تیم ، بگوویچ را هم تشویق كردند كه بگوویچ هم با بوسیدن شال قرمز خود و تكان دادن دست خود ازآنان تشكر كرد .

** علی دایی از اول بازی بسیار پرتلاش نشان داد و بارها مورد تشویق تماشاگران قرار گرفت .

** جا دارد به نظم ورزشگاه آزادی و سالن والیبال اشاره كنیم . با توجه به حساسیت بازی اول پرسپولیس و استقلال و مسابقات جهانی والیبال ، نظم خوبی را در مجموعه شاهد بودیم . این امر میسر نبود جز با درایت حاج بهزاد كتیرایی مدیركل حراست تربیت بدنی و سایر همكاران ایشان .