وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
درصورت مشاهده فروش تورهای غیرقانونی سفر به ترکیه، آن ها را به ما معرفی کنید.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

سفر به ترکیه هم‌چنان ممنوع است!

درصورت مشاهده فروش تورهای غیرقانونی سفر به ترکیه، آن‌ها را به ما معرفی کنید.

بخش گردشگری تبیان
title

 سفر به ترکیه همچنان ممنوع است و طبق گفته های مدیر کل نظارت معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی اگر هر گونه خرید و فروش تور برای سفر به ترکیه صورت بگیرد، غیر قانونی است. تیموری همچنین از مذاکرات با ترکیه برای ایجاد امکان سفر در شرایط عادی به این کشور خبر داد.

حدود یک ماه گذشته و در پی اقدامات تروریستی در پایتخت اقتصادی کشور ترکیه - استانبول - بسیاری از تورهای گردشگری با قیمت پایین اقدام به فروش تورهای گردشگری برای سفر به این کشور می کردند.

در تحقیقات میدانی خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان دیده شد که بعضی از آژانس های مسافرتی اقدام به فروش تور به صورت اقساطی ویژه می کردند و کمتر از دو هفته بعد کودتای نافرجام در این کشور باعث شد تا شرایط گردشگری ترکیه از طرف وزارت امور خارجه کشورمان خطرناک عنوان شود و این موضوع توسط مدیر کل نظارت معاونت گردشگری به شدت کنترل شود تا آژانس های مسافرتی فعلا اقدام به فروش بسته های سفر به ترکیه نکنند.

با توجه به اینکه حدود هزار و سیصد آژانس مسافرتی در سراسر کشور وجود دارد و تنها سی آژانس اقدام به ورود گردشگر به داخل می کنند؛ بنابراین احتمال تخلف وجود دارد. درصورت مشاهده فروش تورهای غیر مجاز سفر به ترکیه از دو هفته پیش تا کنون ، می توانید با ارسال شماره تلفن همراه خود آن ها را معرفی کنید. برای اینکار شماره تلفن همراه خود را در قسمت نظرات این گزارش وارد کنید تا در اولین فرصت با شما تماس گرفته شود.
منبع:خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین