هیات مدیره باشگاه استقلال تهران به احترام افكار عمومی و هواداران این باشگاه،‌ دسته‌جمعی استعفا ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

استعفای ‌جمعی در استقلال


هیات مدیره باشگاه استقلال تهران به احترام افكار عمومی و هواداران این باشگاه،‌ دسته‌جمعی استعفا كردند.

به گزارش تبیان در پی اعلام نظر رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا مبنی بر حذف تیم فوتبال استقلال از لیگ قهرمانان آسیا ، دوشنبه‌شب هیات مدیره این باشگاه جلسه ای اضطراری تشكیل جلسه داد و اعضای آن در یک اقدام بی سابقه پس از عزل و قبول استعفای مدیران رده ی پائین تر ، خود نیز بطور جمعی استعفا کردند.

به گفته امیدوار رضایی رئیس هیات مدیره باشگاه در این نشست بر استعفای علی نظری جویباری از سرپرستی تیم فوتبال استقلال تاکید و اصغر حاجیلو به عنوان سرپرست جدید جانشین وی شد ، همچنین استعفای عباس ترابیان از معاونت امور بین الملل باشگاه استقلال مورد پذیرش واقع شد و با حذف چارت سازمان فوتبال از باشگاه استقلال ، عملا امیر قلعه نوعی دیگر در استقلال سمتی نخواهد داشت.

علاوه بر این گفته شد با استعفای مقداد نجف‌نژاد از مدیرعاملی باشگاه موافقت شده اما این در حالیست که نجف نژاد همچنان تاکید دارد استعفا نداده و مدیرعامل باشگاه محسوب می شود!!

در عین حال باشگاه استقلال تهران ضمن ابراز گلایه از بی‌مهری‌های كنفدراسیون فوتبال آسیا (!) دسته جمعی استعفا داد تا شرایط را برای انتخاب هیات مدیره جدید از سوی مهندس علی‌آبادی فراهم كنند.

قلعه نویی : اگر مقصرم محاکمه ام کنید

استقلال قربانی امیال

حذف استقلال ؛ بهت آسیا !