تبیان، دستیار زندگی
نید رئیس سازمان فوتبال استقلال صبح امروز در گفتگویی به شدت از عملکرد سیما انتقاد کرد و گفت : برخی افراد معلوم الحال فقط به حکم منافع از سوراخ خود خارج می شوند . به گزارش تبیان ؛ قلعه نویی با اشاره به اینکه طی چند رو...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

قلعه نویی : اگر مقصرم محاکمه ام کنید


رئیس سازمان فوتبال استقلال صبح امروز در گفتگویی به شدت از عملکرد سیما انتقاد کرد و گفت : برخی افراد معلوم الحال فقط به حکم منافع از سوراخ خود خارج می شوند .

به گزارش تبیان ؛ قلعه نویی با اشاره به اینکه طی چند روز گذشته شبکه های فارسی زبان مخالف نظام به شدت به وی تاخته اند و از اینکه سیاست مشابه ای نیز در رسانه های داخلی پیگیری می شود به شدت انتقاد کرد .

وی گفت : برخی افراد که پیش از این ممنوع التصویر بودند حالا با کارشناس خواندن خود پیش از مشخص شدن رای کنفدراسیون فوتبال آسیا با اظهار نظر های نسنجیده خود به شدت جو را متشنج کرده اند و من بسیار متاسفم که این رویه مشابه عملکرد رسانه های خارجی است .

امیر قلعه نویی با تاکیید بر اینکه حاضر است در صورت مقصر شناخته شدن محاکمه شود گفت : هنوز رای کنفدراسیون فوتبال آسیا در مورد استقلال مشخص نشده بود که شاهد اظهار نظر های این چنینی بودیم .

ای کاش آقایان ابتدا تحقیق می کردند و با اطلاعات کامل تر و زمان مناسب اظهار نظر می کردند .

قلعه نویی تصریح کرد نگرانی مردم و به خصوص هواداران استقلال کاملا به جا است چرا که آنان سرمایه های واقعی باشگاه هستند نه آنان که گاهی به حکم منافع از سوراخ های خودشان بیرون می آیند .

وی اظهار امیدواری کرد که مشکل استقلال هر چه زودتر حل شود ولی اینکه برای این موضوع بسیاری از مقامات بلند پایه نظام جای خوشحالی دارد بسیج شده اند و انشاا...ه مشکل استقلال حل شود .

قلعه نویی در پایان تاکیید طی 48 ساعت آینده با رائه تمامی مدارک و مستندات علت بروز این مشکل را برای رسانه ها بازگو خواهم کرد .

منبع: رادیو ورزش

بن‌ همام: تمایلی ندارم از قوانین تخطی شود

نجف نژاد با قالیچه رفت !