تبیان، دستیار زندگی
سومین مسابقه بین المللی پوستر یونان با موضوع تایپوگرافی و چاپ: گذشته، حال و آینده برگزار می شود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

سومین مسابقه بین المللی پوستر یونان

سومین مسابقه بین المللی پوستر یونان با موضوع "تایپوگرافی و چاپ: گذشته، حال و آینده " برگزار می شود.

بخش هنری تبیان
سومین مسابقه بین المللی پوستر یونان

موزه تایپوگرافی شهر چانیا واقع در کرت یونان، برگزاری این رویداد هنری را برعهده دارد. شرکت در این مسابقه برای همه هنرمندان سراسر جهان با هر ملیتی و در سطوح حرفه ای، آماتور یا دانشجویان رشته گرافیک و هنرهای تجسمی آزاد است. از حضور تمامی ایده های خلاقانه درباره تایپوگرافی که بصورت پوستر متجلی می شود استقبال می شود. ضمنا شرکت در این مسابقه رایگان است.

پوسترها باید به گونه ای طراحی شوند که قابلیت کاربردهای متفاوت مانند طرح جلد، پوستر، کارت پوستال، بنر و غیره را داشته باشند. ابعاد این پوسترها باید 70  در 50 سانتی متر طراحی شود.

گفتنی است هیئت داوران پس از بررسی آثار به نفر اول 1000 یورو، نفر دوم 700 یورو و به نفر سوم 500 یورو به عنوان جایزه اهدا می نماید. همچنین 30 اثر برگزیده نیز در نمایشگاهی در پاییز 2016 به نمایش درمی آیند.

علاقمندان می توانند حداکثر تا تاریخ 31 آگوست 2016 (10 شهریورماه سال جاری) آثار خود را به نشانی typography.poster@gmail.com ایمیل کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت http://www.typography-museum.gr/international-poster-contest-typography-printing-past-present-and-future/ مراجعه نمایید.


منبع: هنرآنلاین