تبیان، دستیار زندگی
سردار جلالی رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور طی پیامی که به مناسبت روز خبرنگار انتشار یافت ضمن تبریک به خبرنگاران خواستار همکاری بیشتر آنها در عرصه فرهنگ سازی پدافند غیر عامل شد، متن پیام بدین شرح است؛
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

پیام تبریک رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور به مناسبت روز خبرنگار

سردار جلالی رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور طی پیامی که به مناسبت روز خبرنگار انتشار یافت ضمن تبریک به خبرنگاران خواستار همکاری بیشتر آنها در عرصه فرهنگ سازی پدافند غیر عامل شد، متن پیام بدین شرح است؛

بخش ارتباطات تبیان

سردار جلالی


هر حادثه وقتى در چاردیوارىِ سكوت و بى ‏اعتنایى و غفلت قرار بگیرد، خواهد مرد و فراموش خواهد شد. پایدار شدن حوادث بستگى دارد به این‏كه مبلّغان و خبررسانانى امین، صادق و با انگیزه داشته باشند.

مقام معظم رهبری

هفدهم مرداد روز پاسداشت تلاش بی‌وقفه انسان‌های آگاهی است كه با سلاح قلم در سرزمین آگاهی قدم می‌زنند،کسانی که تمامی همتشان ارتقای اطلاعات در جوامع بوده و نمی‌گذارند جامعه در بی‌خبری مانده، با رشد آگاهی مردم، باعث تسریع حرکت قافله انسانی به سوی قله‌های پایداری و استقامت در نتیجه پیشرفت و سعادت می‌شوند.

خبرنگاران وجدان بیدار جهان و تصویرگر زمان خویش هستند ، زیرا همواره در عمق جامعه زندگی می كنند و سلامت فرهنگی و فكری هر جامعه ای ، مرهون تلاش های شبانه روزی آنهایست که رسالت انتقال اطلاعات بهنگام و صحیح و نیز گزارش حقیقت ها به مردم را برعهده دارند و وجدان زنده و دیدگان بیدار جامعه در مسیر تعالی و ارزش های والا هستند.

لازم می دانم به عنوان یكی از خادمین عرصه دفاع غیر عامل زحمات و تلاش های ارزنده خبرنگاران عزیز که نقشی بسزا در ترویج ارزش های پایداری ملی، بهره‌مندی مطلوب و موثر از منابع و سرمایه های کشور دارند، به ویژه خبرنگاران بخش دفاعی رسانه ها كه در انعكاس اخبار و دست آوردهای سازمان پدافند غیر عامل کشور، سعی فراوان داشتند، ارج نهم و دست همه اصحاب قلم را در زیر این خیمه صفا و صداقت برای ادامه همكاری های رسانه ای به گرمی می فشارم.

امید است با استعانت و توکل به خداوند متعال در انجام رسالت آگاهی بخشی و شفاف سازی و ارتقاء سطح فرهنگی جامعه موفق و موید باشید.
منبع : باشگاه خبرنگاران
این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .