تبیان، دستیار زندگی
رقابت های والیبال مردان المپیک 2016 ریو از عصر امروز با برگزاری 3 دیدار آغاز خواهد شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

آغاز نبرد والیبال مردان با برگزاری 3 دیدار

رقابت‌های والیبال مردان المپیک 2016 ریو از عصر امروز با برگزاری 3 دیدار آغاز خواهد شد.

بخش ورزشی تبیان
title

مسابقات والیبال المپیک 2016 ریو از عصر امروز به وقت ایران آغاز خواهد شد. در روز نخست از این مسابقات سه دیدار برگزار خواهد شد که 2  دیدار از گروه نخست و یک مسابقه هم از گروه دوم برگزار خواهد شد.

در نخستین دیدار والیبال مردان، دو تیم ملی ایتالیا و فرانسه دیداری تماشایی را برگزار خواهند کرد. نبرد شاگردان لوران تیلی و بلنجینی می‌تواند آغاز خوبی برای رقابت‌های جذاب والیبال المپیک باشد. دو تیمی که کمتر از یک ماه قبل در رقابت‌های لیگ جهانی به مصاف هم رفتند و در این مسابقات تیم ملی ایتالیا متحمل شکست شد.

دیدار دو تیم ایتالیا و فرانسه که دیداری تماما اروپایی محسوب می‌شود، از ساعت 17 به وقت ایران آغاز خواهد شد.

در دومین دیدار روز اول رقابت‌های والیبال المپیک 2016 ریو، تیم ملی برزیل، میزبان رقابت‌ها به مصاف مکزیک خواهد رفت. جدالی بین دو تیم از قاره آمریکا در چارچوب گروه اول، که از ساعت 19 و 30 به وقت ایران برگزار خواهد شد.

سومین دیدار روز نحست رقابت‌های والیبال المپیک از گروه B برگزار خواهد شد. جایی که تیم ملی لهستان با تیم ملی مصر دیدار خواهد کرد. این دیدار ساعت 22 و 30 برگزار خواهد شد.

**برنامه روز نخست رقابت‌های والیبال المپیک در بخش مردان:

گروه A  : ایتالیا – فرانسه (ساعت 17)
گروه A: برزیل – مکزیک (ساعت 19:05)
گروه B : لهستان – مصر (ساعت 22:30 )
منبع:
خبرگزاری باشگاه خبرنگاراناین مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .