تبیان، دستیار زندگی
نگی فرنگی کاران ایران ، آمریکا را شکست دادند تیم کشتی فرنگی کشورمان در مسابقات جام جهانی ترکیه موفق شد با 4 پیروزی و 3 شکست مقابل تیم ملی کشتی فرنگی آمریکا به برتری دست یابد . تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان در اوزان 55،...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

نتایج مسابقات جهانی کشتی فرنگی

فرنگی کاران ایران ، آمریکا را شکست دادند


تیم کشتی فرنگی کشورمان در مسابقات جام جهانی ترکیه موفق شد با 4 پیروزی و 3 شکست مقابل تیم ملی کشتی فرنگی آمریکا به برتری دست یابد .

تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان در اوزان 55، 66، 74 و 96 کیلوگرم توسط یاسین بهرامی پور، علی محمدی، مهدی محمدی و قاسم رضایی مقابل کشتی گیران آمریکایی به پیروزی دست یافت که در این بین رضایی در یک کشتی کاملا برتر جاستین روز را شکست داد.

ضمن اینکه صابر میرزاده، داوود عابدین زاده و بشیر باباجانزاده ه به ترتیب در وزن های 60، 84 و 120 کیلوگرم مقابل حریفان آمریکایی شکست خوردند.

در پایان کشتی های برگزار شده، تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان موفق شد با نتیجه 4 بر 3 تیم کشتی فرنگی آمریکا را شکست دهد و باخت مقابل روسیه را جبران کند.تیم ملی کشتی فرنگی ایران با نتیجه 5 بر 2 از تیم کشتی فرنگی روسیه شکست خورده بود

صبح دیروز تیم آمریکا موفق شد در اولین مسابقه خود تیم روسیه را با نتیجه ? ??بر ? ??شکست دهد.

با اعتراض مربی تیم آمریكا؛

ایران به جای فینال به دیدار پنجم - ششم رفت

تیم ملی كشتی فرنگی ایران، دیدار پنجم و ششمی جام جهانی را برگزار می‌كند. در حالی که تیم ملی کشتی ایران با برد برابر آمریکا خود را برای حضور در مراحل پایانی آماده می کرد اعتراض مربیان آمریکا مانع حضور ایران در این مراحل شد .

دور مقدماتی جام جهانی كشتی فرنگی در آنتالیا تركیه، در گروه A تیم اوكراین با دو پیروزی مقابل تركیه و گرجستان فینالیست شد اما، در گروه B كار گره خورد. در این گروه ابتدا ایران پنج بر دو مغلوب روسیه شد، روسیه با همین نتیجه به آمریكا باخت و ایران چهار بر سه از سد آمریكا گذشت تا هر سه تیم صاحب یك برد و یك باخت شوند.

بر اساس این گزارش، ابتدا اعلام شد ایران به دلیل داشتن پوئن مثبت بیشتر راهی فینال شده است اما، نیم ساعت پس از آن آنتونلی مربی تیم آمریكا اعتراض كرد كه طبق قانون جدید بردهای انفرادی نتیجه را مشخص می‌كند نه پوئن مثبت. با پذیرفته شدن این اعتراض آمریكا با 8 برد انفرادی فینالیست شد، روسیه با هفت برد به دیدار رده‌بندی رفت و ایران با شش برد انفرادی راهی مسابقه پنجم - ششمی شد.