تبیان، دستیار زندگی
رئیس شورای عالی و مدیرعامل خانه هنرمندان ایران با اصحاب رسانه دیدار کردند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

تقدیر از خبرنگاران حوزه فرهنگ و هنر در خانه هنرمندان ایران

رئیس شورای عالی و مدیرعامل خانه هنرمندان ایران با اصحاب رسانه دیدار کردند.

بخش هنری تبیان
تقدیر از خبرنگاران حوزه فرهنگ و هنر

دکتر محمد سریر، رئیس شورای عالی، مجید رجبی معمار، مدیرعامل و علیرضا غفاری، مدیر روابط عمومی خانه هنرمندان ایران به مناسبت روز خبرنگار در محل خانه هنرمندان ایران با اصحاب رسانه دیدار کردند. در این مراسم که شنبه 16 مرداد در تالار استاد امیرخانی برگزار شد، از خبرنگاران حوز های مختلف فرهنگی و هنری تقدیر به عمل آمد.

دکتر محمد سریر عرصه هنر را وامدار مطبوعات دانست و گفت: در حوزه رسانه نسبت به سالیان پیش گام های بلندی برداشته شده و پوشش رسانه ای نیز پشتوانه گسترش فعالیت های هنری بوده است. برقراری ارتباطات صادقانه به شکل متقابل، موجب پیشبرد جامعه می شود و در اینجا باید از خبرنگاران که با حسن نیت پیگیر مسائل هستند تشکر کرد. اگرچه گاهی اوقات پرسش های آنها با پاسخ های صریح و روشن همراه نمی شود.

مجید رجبی معمار نیز ضمن گرامیداشت یاد استاد کاظم معتمدنژاد گفت: همراهی اصحاب رسانه با خانه هنرمندان در یکسال اخیر، در حوزه های گوناگون فعالیت خانه هنرمندان ایران تاثیرات مثبت فراوانی داشته است. تولید خبر در خانه هنرمندان ایران مبتنی بر فعالیت های واقعی صورت گرفته بوده و هیچگاه نیازمند این نبوده ایم که از کاه کوه درست کنیم. رسانه ها نیز با وظایف نظارتی خود می توانند در راستای رفع شبهات احتمالی، با خانه هنرمندان ایران در تماس باشند و ما نیز قول می دهیم حقیقت مسائل با آنها در میان گذاشته شود.

مدیرعامل خانه هنرمندان در بخش دیگر از صحبت های خود گفت: برنامه های زیادی در دستور کار داریم که امیدواریم با همراهی و حمایت شورای شهر و شهرداری تهران منجر به گسترش ظرفیت های خانه هنرمندان ایران شود. یکی از این برنامه راه اندازی کتابخانه تخصصی هنر است که می تواند مورد استفاده اهالی هنر و دانشجویان قرار بگیرد. همچنین امیدواریم فضاهای بیشتری از باغ هنر در اختیار خانه هنرمندان ایران قرار بگیرد تا در راستای افزایش ظرفیت های موجود از آنها بهره بگیریم. در حال حاضر تمامی ظرفیت های ممکن در خانه هنرمندان ایران به کار گرفته شده که با استقبال مخاطبان نیز قرار گرفته است. علاوه بر شخصیت های مختلف هنری و مخاطبان ایرانی، شاهدیم که این نهاد به عنوان یک مقصد گردشگری مورد توجه بالای توریست ها نیز قرار گرفته است. امیدواریم با کمک اهالی رسانه، خانه هنرمندان ایران خدمات هرچه بهتری به هنرمندان و مخاطبان خود ارائه دهد.

در پایان این مراسم از اهالی رسانه تقدیر و تشکر به عمل آمد.


منبع:خانه هنرمندان ایران