تبیان، دستیار زندگی
برخلاف صحبت های سرمربی استقلال که اعتقاد داشت بازیکنانش گرسنه و تشنه برای پیروزی مقابل نفت آبادان هستند آنها نشانی از این صفات در بازی روز گذشته نداشتند!
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

آقای منصوریان! مدافعان شما گرسنه و تشنه نیستند

برخلاف صحبت های سرمربی استقلال که اعتقاد داشت بازیکنانش گرسنه و تشنه برای پیروزی مقابل نفت آبادان هستند آنها نشانی از این صفات در بازی روز گذشته نداشتند!

بخش ورزشی تبیان
title

به گزارش خبرنگار مهر، استقلال تهران در هفته سوم لیگ شانزدهم مقابل یک تیم جنوبی دیگر و این بار در ورزشگاه آزادی تن به شکست 2 بر یک داد تا علیرضا منصوریان رفته رفته خود را در یک بحران ناخواسته قرار دهد.

آبی پوشان تهرانی که هفته گذشته مقابل همنام اهوازی خود در اهواز تن به شکست دو بر یک داده بودند این بار در تهران و مقابل نفت آبادانی شکست خوردند که به تازگی به لیگ برتر آمده و هیچکس انتظار پیروزی این تیم مقابل استقلال پرستاره را نداشت.

علیرضا منصوریان که روزهای بدی را در استقلال پشت سر می گذارد، در نشست خبری قبل از دیدار مقابل نفت آبادان گفته بود: تیم من گرسنه و تشنه پیروزی است و این را در چهره تک تک بازیکنان دیدم که تنها به پیروزی در مقابل نفت آبادان فکر می کنند.

با این حال در عملکرد بازیکنان استقلال در بازی روزگذشته نه نشانی از گرسنگی بود و نه نشانی از تشنگی برای پیروزی. مدافعان استقلال که در دو بازی گذشته هم پراشتباه بودند، اینبار هم اشتباهات خود را تکرار کردند. آنها در دقایق پایانی آنقدر بی تفاوت بودند که مهاجم ناآماده صنعت نفت به گفته خود سرمربی نفتی ها پس از ورود زمین و در اولین حرکت رو به جلو توانست به راحتی آب خوردن مدافعان تشنه استقلال را جا بگذارد و دروازه سیدمهدی رحمتی باتجربه را باز کند.

سرمربی استقلال به خوبی می‌داند که مدافعان تیمش با روندی که در پیش گرفته اند در مقابل تیم هایی همچون تراکتورسازی، پرسپولیس و ذوب آهن اصفهان روزهای سختی را در پیش خواهند داشت. علیرضا منصوریان اگر می خواهد همچنان در استقلال به عنوان سرمربی به کارش ادامه بدهد و فشارها را از روی خودش برداردباید تدبیری بیاندیشد تا از این بحران خارج شود.


منبع: مهر

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .