تبیان، دستیار زندگی
کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد در بیانیهای رضا یزدانی را به عنوان ملی پوش المپیکی وزن ۹۷ کیلوگرم معرفی کرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

حضور رضا یزدانی در المپیک قطعی شد

کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد در بیانیهای رضا یزدانی را به عنوان ملی پوش المپیکی وزن ۹۷ کیلوگرم معرفی کرد.

بخش ورزشی تبیان
رضا یزدانی

به‌ گزارش ‌ایسنا، در بیانیه فدراسیون کشتی آمده است:

همان طور که مردم عزیز و حامیان اصلی ورزش ملی کشور، کشتی، در جریان هستند، رضا یزدانی چند روز  پیش  از رقابت های مرحله نهایی انتخابی تیم های ملی، در آخرین تمرینات شخصی خود در مازندران، دچار مصدومیت  از ناحیه پا شد.

پس از این موضوع و اتمام دوره توانبخشی وی، کادر فنی با آگاهی نسبت به توانایی  های فنی و تجربه رضا یزدانی، علاوه بر پیگیری  دقیق روند درمانی وی، برنامه های تمرینی مجزا و متناسبی نیز، از همان روز تا امروز برای یزدانی در نظر گرفته است.

در نهایت با بررسی نهایی وضعیت رضا یزدانی در جلسه مورخ ١٣ مرداد ماه شورای فنی تیم های ملی کشتی آزاد، تاکید اعضای محترم شورای فنی، و از سوی دیگر، رضایت نسبی کادر فنی  از وضعیت  جسمانی، تلاش و انگیزه بالای این قهرمان ملی کشور، در فاصله کوتاه باقی مانده تا المپیک، رضا یزدانی  بعنوان نماینده وزن  ۹۷ کیلوگرم  کشتی  آزاد در این رقابت  ها معرفی می شود.

کادر فنی در پایان  بیانیه  خود آورده است: در هر حال کادر فنی فارغ از نتیجه ای که فدراسیون  پزشکی ورزشی،  بنا به وظیفه تخصصی خود، پس از تشکیل کمیته ویژه، اعلام خواهد کرد، به رضا یزدانی اعتماد می کند. امیدواریم وی  با تمام وجود برای کسب افتخار در این رویداد بزرگ تلاش کند و با کسب بهترین نتایج، خاطرات تلخ مردم عزیزمان در این وزن، در المپیک  ۲۰۱۲ لندن به فراموشی سپرده شود.

در پایان بر ارزشمندی رفتار جوان آینده دار کشورمان امیرمحمدی، در ادای احترام به پیشکسوت خود در این وزن، و درک شرایط خاص رضا یزدانی و همراهی برادرانه با وی، برای حضور در المپیک ارج می نهیم.


منبع : ایسنا

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .