تبیان، دستیار زندگی
با این امکان جدید، کاربران می توانند خاطرات روزانه خود در طی ۲۴ ساعت گذشته را با زبان عکس بازگو نمایند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

امکان جدید در اینستاگرام

اینستاگرام با حال و هوای اسنپ چت

با این امکان جدید، کاربران می توانند خاطرات روزانه خود در طی ٢٤ ساعت گذشته را با زبان ژس بازگو نمایند.

بخش ارتباطات تبیان

اینستاگرام

هفته گذشته اینستاگرام یوتیوب را هدف گرفته بود و این هفته، اسلحه خود را به سمت اسنپ چت (Snapchat) نشانه گرفته است.

اینستاگرام به تازگی یک ویژگی جدید به سبک و سیاق اسنپ چت با نام اینستاگرام استوریز(Instagram Stories) راه اندازی کرده است.

با این امکان جدید، کاربران می توانند خاطرات روزانه خود در طی ٢٤ ساعت گذشته را با زبان ژس بازگو نمایند، اما همین که ٢٤ ساعت به پایان می رسد، این خاطرات نیز از بین می روند و ناپدید می گردند.

البته مشابهت های اینستاگرام و اسنپ چت بیش از این هستند. وقتی که فردی یک ژس، ویدیو، بومرنگ یا هایپرلَپس را بارگذاری می کند، اینستاگرام استوریز می تواند برای آنها متن، ایموجی یا طراحی با خطوط ایجاد کند.

گفتنی است هنگامی که این برنامه اجرا می شود، ژس پروفایل دوستان به شکل دایروی در یک نوار در قسمت بالا پدیدار می شود. دایره های دارای قاب های رنگی نشان دهنده این هستند که کاربر یک داستان جدید پست کرده، یا داستان خود را روزآمد نموده است. کاربران می توانند با کلیک کردن روی ژس دوست خود، پست های وی را مشاهده نمایند. سپس آنها می توانند با ارسال یک پیام مستقیم به دوست خود، در مورد یک پست خاص نظر بدهند.

اینستاگرام گزینه Like و نظردادن عمومی را روی این ژس ها و ویدیوها حذف کرده، اما با این وجود، می توان مشاهده کرد که چه تعداد از مردم و چه کسانی یک کلیپ خاص را تماشا کرده اند.


منبع: خبر فارسی