تبیان، دستیار زندگی
به تازگی جوانی که توسط پلیس به علت سرقت بیت کوین دستگیر شده بود با جریمه ای بسیار عجیب روبرو شده و قرار است مفاهیم مربوط به بیت کوین را به پلیس ها آموزش بدهد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

تنبیه عجیب بابت سرقت بیت کوین

تازگی جوانی که توسط پلیس به علت سرقت بیت کوین دستگیر شده بود با جریمه ای بسیار عجیب روبرو شده و قرار است مفاهیم مربوط به بیت کوین را به پلیس ها آموزش بدهد.

بخس ارتباطات تبیان

بیت کوین

تنبیه عجیب بابت سرقت بیت کوین   به تازگی جوانی که توسط پلیس به علت سرقت بیت کوین دستگیر شده بود با جریمه ای بسیار عجیب روبرو شده و قرار است مفاهیم مربوط به بیت کوین را به پلیس ها آموزش بدهد.

بیت کوین به عنوان یک واحد پول دیجیتالی همچنان یک دردسر قانونی برای بسیاری از کشورها به حساب می آید.  حال نخستین پرونده پول شویی به کمک بیت کوین به تازگی در میامی در ایالات متحده در دادگاه حل وفصل شده است و نخستین کمک در این زمینه برای افراد حاضر در پرونده صادر شده است.

حکم این دادگاه حاکی از آن است که فرد متهم مجبور است تا به علت سرقت بیت کوین اقدام به گذراندن دوره ای ویژه و در حقیقت آموزش دادن پلیس ها در زمینه مفاهیم مربوط به این واحد پول مجازی کند.

قاضی این پرونده دراین باره می گوید که: «تیم قضات در زمینه اقتصاد تخصصی نداشته اند ولی استفاده از بیت کوین جهت حل وفصل کردن امور مالی درست مانند سایر پول ها باید قابل پیگیری باشد.» جالب است که این حکم تنها در ایالت فلوریدای آمریکا تائید شده است و همچنان در سایر نقاط این کشور و جهان شاهد شرایط عجیب قانونی در زمینه رسیدگی به مسائل مربوط به بیت کوین هستیم.


منبع: ایتنا