تبیان، دستیار زندگی
اکنون خودکار جدید به نام Cronzy معرفی شده است که مانند نمونه های قبلی قابلیت شناسایی رنگ های مختلف را دارد، اما ویژگی متمایز کننده این خودکار مجهز بودن آن به کارتریج های جوهر است که به شما امکان می دهد تمامی این رنگ های اسکن شده را روی کاغذ بیاورید.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

خودکاری جادویی که با ۱۶ میلیون رنگ می‌نویسد

اکنون خودکار جدید به نام Cronzy معرفی شده است که مانند نمونه ‌های قبلی قابلیت شناسایی رنگ‌های مختلف را دارد، اما ویژگی متمایز کننده این خودکار مجهز بودن آن به کارتریج‌های جوهر است که به شما امکان می‌دهد تمامی این رنگ‌های اسکن شده را روی کاغذ بیاورید.

بخش دانش تبیان
خودکاری جادویی

نمونه‌های واقعی از ابزارهایی که می‌توانند همانند قطره چکان عمل کرده و رنگ‌های مختلف را اسکن کنند هم اکنون در بازار وجود دارند، برای مثال Spector که می‌تواند رنگ‌ها و فونت‌های مختلف را شناسایی کند. اکنون خودکار جدید به نام Cronzy معرفی شده است که مانند نمونه ‌های قبلی قابلیت شناسایی رنگ‌های مختلف را دارد، اما ویژگی متمایز کننده این خودکار مجهز بودن آن به کارتریج‌های جوهر است که به شما امکان می‌دهد تمامی این رنگ‌های اسکن شده را روی کاغذ بیاورید.
طراحان Cronzy مدعی‌اند که این خودکار می‌تواند 16 میلیون رنگ را اسکن کرده و این رنگ‌ها را روی کاغذ بیاورد، به این ترتیب شما می‌توانید طیف وسیعی از رنگ‌ها و سایه‌های موجود در جهان را در جیب خود داشته باشد. برای انتخاب رنگ این خودکار هم چنین می‌توان از یک اپلیکیشن در پلتفرم‌های iOS یا اندروید استفاده کرد.

خودکاری جادویی

نمونه اولیه این خودکار برای ترکیب رنگ‌های CMYK از یک الگوریتم و دریچه‌های سلنوئیدی استفاده می کند. در هر حال فعلا بسیاری از مراحل کار این خودکار گنگ و نامفهوم است. Cronzy دو ماه تا رسیدن به هدف 200 هزار دلاری خود در وب سایت Indiegogo فاصله دارد. تا آن زمان باید هم چنان از خودکارهای نوستالژیک چند رنگ استفاده کنیم.منبع : تک شات