تبیان، دستیار زندگی
پس از معرفی گلکسی نوت ۷سامسونگ، گجت های بعدی که کاربران زیادی در دنیا منتظر معرفی آنها هستند، آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس هستند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

انتشار تصاویر جدید از پنل جلویی آیفون 7

آیفون 7

پس از معرفی گلکسی نوت ۷سامسونگ، گجت‌های بعدی که کاربران زیادی در دنیا منتظر معرفی آنها هستند، آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس هستند. این دو گوشی را می‌توان آخرین بمب‌های خبری سال ۲۰۱۶ در حوزه‌ی گجت‌های هوشمند دانست. با نزدیک شدن به تاریخ معرفی رسمی محصولات اپل یعنی ماه سپتامبر، طبیعی است که انتشار تصاویر، خبرها و شایعات در مورد این گجت‌ها نیز به اوج خود برسد. به تازگی تصویری دیگر متعلق به پنل جلویی آیفون ۷، منتشر شده است.

با مقایسه‌ی تصویر منتشر شده‌ی جدید با تصاویر قبلی از پنل جلویی آیفون ۷، متوجه می‌شویم که اندازه‌ی فضای اسپیکر در این تصویر بزرگ‌تر شده و تعداد سنسورهای مجاورت آن نیز افزایش پیدا کرده است. به هر حال برخی منابع خبری ژاپنی نیز پیش از این اعلام کرده بودند که آیفون ۷ دارای اسپیکر بزرگ‌تر و دو سنسور مجاورت خواهد بود که این خبر با تصویر منتشر شده‌ی جدید هم‌خوانی دارد.

از دیگر مشخصاتی که در این خبر نیز تکرار شده، حذف جک ۳.۵ میلی‌متری در آیفون و جابجایی خطوط آنتن به بالا و پایین دستگاه است. علاوه بر آن، بار دیگر به بزرگ‌تر شدن لنز دوربین اصلی اشاره شده است. در مورد آیفون ۷ پلاس نیز به استفاده از دوربین دوگانه در آن اشاره شده و تنها مسئله‌ی مورد سوال در این گوشی آن است که آیا اپل در این نسخه‌ی ۵.۵ اینچی از اتصالات Smart Connector استفاده خواهد کرد یا خیر، چرا که در خبرهایی که پیش از این منتشر شده بود، به این نکته اشاره شده که اپل این قابلیت را از آیفون ۷ پلاس حذف خواهد کرد.زومیت

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .