تبیان، دستیار زندگی
برگزیدگان جشنواره عکس «تعاون» در مراسم اختتامیه این رویداد هنری که در تاریخ ۱۸ مرداد برگزار می شود، معرفی خواهند شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

برگزیدگان جشنواره عکس «تعاون» 18 مرداد معرفی می شوند

برگزیدگان جشنواره عکس «تعاون» در مراسم اختتامیه این رویداد هنری که در تاریخ 18 مرداد برگزار می شود، معرفی خواهند شد.

بخش هنری تبیان
جشنواره عکس تعاون

مراسم اختتامیه این جشنواره ادواری عکس تعاون با حضور معاون امور تعاون و مدیرکل دفتر آموزش، ترویج و تحقیقات تعاون ، داوران، عکاسان و کارشناسان، با معرفی نگاه های ویژه و صاحبان آثار تقدیر شده بعدازظهر روز دوشنبه 18 مرداد ماه جاری در محل سالن اجتماعات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار می شود.

جشنواره عکس تعاون در سال 1394 اطلاع رسانی خود را با رویکرد عمومی به فرهنگ تعاون آغاز کرد و در ادامه با انتشار فراخوان ادوار دوم و سوم به مضامین مرتبط با تعاون در فرهنگ عامه و سپس به تشریح جایگاه تعاون در فرهنگ شهری و روستایی و در نهایت با تعریف جایگاه تعاونی ها به مستندسازی ارایه دستاوردهای خدماتی و تولیدی آنها پرداخت.

مهدی سروری دبیر جشنواره عکس تعاون بنابر آمارهای منتشره از مشارکت عکاسان سایر استان های کشور در هر سه دوره جشنواره، دستیابی به اهداف اولیه دبیرخانه را مرهون درک مطلب و حضور گسترده عکاسان سراسر کشور دانست و یادآور شد: انجام تعهدات طرفین دبیرخانه و شرکت کنندگان جشنواره از جمله ویژگی های مورد توجه راه یافتگان این جشنواره است.

سروری اعتماد به نگاه ظریف و ژرف ژاسان از سوی مسئولین امر و صرف زمان برای توجه و ثبت مضامین مورد نظر برگزارکننده از سوی ژاسان را مقدمه ای ساده و موثر برای فرهنگ سازی تصویری دانست و گام های بعدی را منوط به تداوم یک آغاز موفق توسط نهادهای و سازمان های متولی دانست.

در مراسم اختتامیه جشنواره ژس و پوستر تعاون، ژاسان برگزیده با عنوان نگاه ویژه، عکاسان دارای اثر منتخب به عنوان تقدیر شده، صاحبان طرح و ایده پوستر با عنوان تقدیر شده، تقدیر از مدیرعامل سه عنوان شرکت تعاونی حامی عکاسان، معرفی نمودار آماری انتشار اخبار دبیرخانه در خبرگزاری ها و مطبوعات و رسانه ها و تقدیر از برترین های ایشان، تقدیر از مسئولان برگزاری آثار نمایشگاه در استان های میزبان و 6 انجام خواهد شد.

به صاحبان «نگاه ویژه» به شکل مستقل مدال تعاون و کارت اعتباری ده میلیون ریالی و صاحبان آثار تقدیر شده با عنوان «شایسته تقدیر» از لوح تقدیر و کارت اعتباری دومیلیون ریالی و دومیلیون و پانصدهزارریالی برخوردار خواهند شد.

دفتر رسانه پایگاه عکس چیلیک مجری برگزاری این جشنواره است و محمد نیک عهد مسئولیت کارشناسی مفهومی آثار و مهناز نورالهی فرد، منصوره معتمدی، محمدرضا بهشتی منفرد، جواد گلزار خرم و کاوس صادقلو عهده دار داوری آثار این جشنواره بوده اند .

شرکت کنندگان راه یافته و صاحبان اثر در نمایشگاه جشنواره مطابق با متن فراخوان از حق دریافت گواهی و لوح فشرده چندرسانه ای جشنواره برخوردارند.

مراسم اختتامیه جشنواره ادواری عکس و پوستر تعاون ساعت 15 روز دوشنبه 18 مرداد ماه جاری در محل سالن اجتماعات وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی واقع در تهران، خیابان شهید بهشتی، نرسیده به ایستگاه متروی بهشتی، ضلع جنوبی میدان تختی برگزار خواهد شد


منبع: مهر