تبیان، دستیار زندگی
مدیرعامل سابق باشگاه استقلال می گوید انتخاب مدیر عامل جدید برای این باشگاه اهمیت زیادی دارد، چرا که این انتخاب می تواند باعث توقف و یا پیشرفت آبی های پایتخت شود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

فتح‌الله‌زاده: استقلال مدیرعاملی توانمند می‌خواهد
هواداران از منصوریان حمایت کنند

مدیرعامل سابق باشگاه استقلال می گوید انتخاب مدیر عامل جدید برای این باشگاه اهمیت زیادی دارد، چرا که این انتخاب می‌تواند باعث توقف و یا پیشرفت آبی های پایتخت شود.

بخش ورزشی تبیان
title

علی فتح‌الله‌زاده در پاسخ به این سوال که نظرش راجع‌ به جدایی بهرام افشارزاده از استقلال چیست، اظهار کرد: افشارزاده در استقلال زحمت کشید، ولی اگر قرار به رفتن او بود بهتر بود که این اتفاق در اول فصل رخ می‌داد تا مدیر جدید استقلال همفکری و هماهنگی بیشتری با کادرفنی و بازیکنان داشته باشد. احتمالا اتفاقاتی رخ داده که موجب شده افشارزاده  از استقلال برود و احتمالا ادامه این مسیر مقدور نبوده است. در کل فکر می‌کنم با توجه به شرایط فعلی استقلال، هواداران باید بیش از پیش از این تیم حمایت کنند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا با این بحث که گفته می‌شود مدیرعامل استقلال احتمالا امروز (چهارشنبه)   معرفی می‌شود موافق است یا خیر، خاطر نشان کرد: به نظرم یک هفته‌ حداقل باید وزارت ورزش  و جوانان و هیات مدیره روی این مساله فکر کنند و تعاملات لازم در این زمینه  صورت بگیرد. به‌ هر حال انتخاب مدیرعامل برای استقلال مساله بسیار مهمی است که می‌تواند باعث  توقف یا پیشرفت استقلال شود. تیم بزرگی مثل استقلال  مدیرعامل توانمندی می‌خواهد و خوب است که هر چه‌ سریع‌تر تکلیف صندلی مدیرعامل این باشگاه مشخص شود.

فتح‌الله‌زاده در پاسخ به این پرسش که  نظرش راجع‌ به گزینه‌های مطرح شده برای مدیر عاملی استقلال چیست و آیا این که خودش تمایل دارد سکان مدیریتی آبی‌ها را بر عهده بگیرد، بیان‌ کرد: من به شخصه با استقلال نایب قهرمانی و سومی در آسیا را تجربه کرده‌ام. خیلی دوست دارم یک روز قهرمانی در آسیا را به دست بیاورم، اما در حال‌ حاضر وزارت ورزش  و جوانان با من و نوع مدیریتم موافق نیست. این یک بحث سلیقه‌ای مدیریتی است و ایرادی هم ندارد، ولی مطمئن هستم که آقای گودرزی در این چند سال متوجه شده‌اند که برخی‌ها فقط شعار می‌دهند و اهل عمل نیستند. در کل امیدوارم که وزارت ورزش  و جوانان و هیات مدیره باشگاه استقلال یک مدیر توانمند برای تیم انتخاب کنند تا پاسخگوی نیاز های هواداران باشند.

فتح‌الله‌زاده در پایان و در پاسخ به این سوال که نظرش راجع‌ به عملکرد استقلال در دو بازی قبلی چیست، اظهار کرد: الان برای ارزیابی از استقلال خیلی زود است. مواردی بوده که یک تیم در هفته‌های اول در صدر جدول بوده، ولی در آخر به دسته پایین‌تر سقوط کرده است. نمونه این مساله را اگر اشتباه نکنم تیم برق شیراز بود پس نتیجه‌ می‌گیریم که نمی‌توان هیچ قضاوتی از این ابتدا داشت. من استقلال را در این فصل رو به پیشرفت می‌بینیم و در دو بازی اخیر هم من این پیشرفت را دیدم. دوندگی این تیم بیشتر شده است و باید به آنها وقت داد. استقلالی‌ها باید با تمام توان از این مربی جوان و بازیکنان این تیم حمایت کنند تا به موفقیت برسند.


منبع: ایسنا

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .