تبیان، دستیار زندگی
بدون شک خرید یک گوشی جدید برای هر کاربری هیجان انگیز و جذاب خواهد بود و کمتر کاربری پیدا می شود که حاضر به تعویض گوشی خود با یک گوشی جدیدتر و قوی تر نباشد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

انتقال اطلاعات هنگام خرید گوشی هواوی با Phone Clone

phone clone

بدون شک خرید یک گوشی جدید برای هر کاربری هیجان‌انگیز و جذاب خواهد بود و کمتر کاربری پیدا می‌شود که حاضر به تعویض گوشی خود با یک گوشی جدیدتر و قوی‌تر نباشد. تنها نکته‌ای که در این میان ممکن است باعث سردرگمی کاربرانی شود که قصد خرید گوشی جدید دارند نحوه‌ی انتقال اطلاعات از گوشی فعلی به گوشی جدید است. طبیعتا شما نیز اطلاعاتی همچون شماره تلفن‌ها، پیامک‌ها، آهنگ و‌... در گوشی خود دارید که هنگام خرید گوشی جدید نیازمند انتقال آن‌ها به گوشی جدید هستید. تاکنون نیز اپلیکیشن‌های مختلفی در جهت آسان سازی این امور منتشر شده است اما اگر گوشی مقصد شما یک گوشی هواوی است بهترین گزینه برای شما اپلیکیشن Phone Clone است که رسما از سوی این کمپانی برای کاربران منتشر شده است. این اپلیکیشن در حال حاضر تنها برای گوشی‌های اندروید منتشر شده است اما نسخه‌ی آی‌او‌اس آن نیز به زودی در دسترس قرار خواهد گرفت. به کمک این اپلیکیشن قادر به انتقال اطلاعات از هر برندی به گوشی‌های هواوی خواهید بود اما اگر گوشی فعلی شما نیز هواوی باشد و قصد انتقال اطلاعات از یک هواوی به یک هواوی دیگر را داشته باشید قادر به انتقال داده‌های بیشتری خواهید بود و به نوعی می‌توان گفت در این حالت تمامی اطلاعات موجود را می‌توانید به گوشی جدید خود انتقال دهید.

عملکرد Phone Clone تاحدودی شبیه به اپلیکیشن‌های ShareIT یا Zapya است به این معنا که از وای‌فای برای اتصال و انتقال فایل‌ها استفاده می‌کند. تفاوتی که در این بین وجود دارد این است که Phone Clone به صورت خودکار دیتاها را جا‌به‌جا می‌کند. برای مثال اگر اقدام به انتقال شماره تلفن‌ها از طریق این اپلیکیشن کنید بعد از انتقال مشاهده خواهید کرد که شماره‌های منتقل شده به صورت خودکار به دفترچه تلفن گوشی جدید انتقال یافته‌اند. این موضوع در رابطه با دیتاهای دیگر همچون پیامک‌ها و‌... نیز صادق است و به همین علت می‌توان عملیات انتقال داده‌ها را بدون وجود مشکلاتی همچون زمانگیر بودن، یا نیازمند روت بودن دستگاه به انجام رساند. از موارد قابل انتقال توسط Phone Clone می‌توان به پیامک‌ها، لیست تماس‌ها، شماره تلفن‌ها، برنامه‌ها، فایل‌ها (عکس، صوت و ویدیو) و‌... اشاره کرد. نکته‌ی جالبی که شاهد آن بودیم پشتیبانی برنامه از زبان فارسی و نیز محاسبه‌ی حجم دیتاهای انتخاب شده و نمایش زمان تقریبی برای انجام انتقال بود که می‌تواند کاربران را در مدیریت هر چه بهتر عملیات انتقال یاری کند. کارکرد برنامه نیز به این صورت است که بعد از نصب آن روی گوشی مبدا و مقصد و اجرای اپلیکیشن، با دو گزینه‌ی گوشی جدید و گوشی قدیمی مواجه می‌شوید که متناسب با مبدا (گوشی قدیمی) و مقصد (گوشی جدید) باید وارد محیط کاربری Phone Clone شوید. برای دانلود این برنامه می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.زومیت

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .