تبیان، دستیار زندگی
فدراسیون جهانی والیبال، میزبان رقابت های باشگاه های مردان جهان را به صورت مشترک به دو شهر برزیلی سپرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

میزبان رقابت‌های والیبال باشگاه‌های جهان مشخص شد

فدراسیون جهانی والیبال، میزبان رقابت‌های باشگاه های مردان جهان را به صورت مشترک به دو شهر برزیلی سپرد.

بخش ورزشی تبیان
title

فدراسیون جهانی والیبال، میزبان رقابت‌های باشگاه‌های مردان جهان را مشترکاً به دو شهر بتیم و بلو هوریزنتینه داد. بهترین تیم‌های دنیا از 26 مهر تا 2 آبان در این رقابت‌ها مهمان برزیل. میزبانی این رقابت‌ها برای چهارمین بار پیاپی به ایالت گرایس برزیل داده شده است.

این ایالت یکی از ایالت‌های شرق برزیل و دومین ایالت پر جمعیت، ثروتمند، و چهارمین از لحاظ وسعت محسوب می‌شود. شهر هوریزنتینه مرکز ایالت میناس گرایس است. باشگاه میناسِ بلو هوریزنتینه (میزبان) و سادا کروزیرو والی (قهرمان باشگاههای کنفدراسیون آفریقای جنوبی)، زنیت کازان (قهرمان لیگ اروپا)، بانک تایچونگ چین تایپه (قهرمان باشگاههای کنفدراسیون آسیا)، طلیعه الگایش (قهرمان باشگاههای کنفدراسیون آفریقا)، و قهرمان باشگاههای نورسیکا (که هنوز مشخص نشده) به همراه دو تیم برتر جهان، هشت شرکت کننده حاضر در این مسابقات را تشکیل می‌دهند.

دکتر آری گراسا، رئیس فدراسیون جهان (FIVB) دلیل این انتخاب را میزبانی خوب برزیلی‌ها در سه دوره گذشته اعلام کرد. باشگاه سادا کروزیرو والی به عنوان یکی از میزبان‌ها، یک‌بار در سال گذشته و یک‌بار هم در سال 2013 با شکست زنیت کازان به مقام قهرمانی جهان رسید.


منبع: میزان

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .