تبیان، دستیار زندگی
نیکون یکی از این شرکت هاست و روز گذشته محصولی به نام COOLPIX W100 را معرفی کرد که به خاطر طراحی رنگارنگ و متفاوت خود قطعا مورد توجه بسیاری از کاربران جوان قرار می گیرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

نیکون دوربین ضد ضربه COOLPIX W100 را با ظاهری متفاوت معرفی کرد

نیکون یکی از این شرکت هاست و روز گذشته محصولی به نام  COOLPIX W100 را معرفی کرد که به خاطر طراحی رنگارنگ و متفاوت خود قطعا مورد توجه بسیاری از کاربران جوان قرار می گیرد.

بخش دانش و زندگی تبیان

نیکون


همانطور که تایید خواهید کرد، بازار دوربین دیگر گرمی سابق را ندارد و با محبوب شدن هر چه بیشتر تلفن های هوشمند، از جمعیت این ابزارها هم کاسته می شود و اینگونه است که گاها شاهد پیاده سازی طرح های مبتکرانه از سوی تولید کنندگان دوربین هستیم.

نیکون یکی از این شرکت هاست و روز گذشته محصولی به نام  COOLPIX W100 را معرفی کرد که به خاطر طراحی رنگارنگ و متفاوت خود قطعا مورد توجه بسیاری از کاربران جوان قرار می گیرد و با در نظر داشتن بدنه محکم و ضد ضربه اش، بی شک بهترین گزینه برای استفاده این گروه خواهد بود.

این دوربین طبق اعلام شرکت سازنده بدنه ای مقاوم در برابر گرد و غبار دارد و تا عمق 10 متری، ضد آب است و در صورتی که از ارتفاع 1.8 متر از دستتان بیافتد آسیبی نمی بیند. دوربین تازه نیکون همچنین در برابر آب و هوای شدید تا منفی 10 درجه سانتی گراد هم مقاوم است. بدنه دستگاه طراحی گرد و خمیده ای دارد و به همین خاطر دست گرفتنش برای کودکان بسیار ساده خواهد بود.

COOLPIX W100 در قالب چهار رنگ مختلف به بازار عرضه می شود که یکی از آنها منقوش به طرح های دریایی است. علاوه بر آنچه گفته شد، مجموعه ای از امکانات نرم افزاری هم برای این محصول در نظر گرفته شده که موارد چون Add Cartoon Effects یا افزودن افکت های کارتونی را شامل می شود.

جالب است بدانید که روشن کردن این دوربین هم جذابیت های خاص خود را دارد و بسته به زمان روز، تعداد عکس های گرفته شده با آن و برخی فاکتورهای دیگر، پیام خوشامدگویی متفاوتی را برایتان نمایش می دهد.

نیکون

این دوربین به یک حسگر 13.2 مگاپیکسلی با زوم اپتیکال 3x مجهز شده که البته با استفاده از لنز  Dynamic Fine Zoom می توانید آن را تا 6x افزایش دهید. گفتنی است که محصول یاد شده با استفاده از سرویس SnapBridge نیکون و از طریق بلوتوث قادر است با دستگاه های موبایل شما ارتباط برقرار کند.

از دیگر قابلیت های درنظر گرفته شده برای این محصول می توان به Underwater Face Framing اشاره نمود که به صورت خودکار از صورت سوژه هایی انسانی در زیر آب عکس می گیرد.

لازم به ذکر است که نیکون هنوز هم حرفی در مورد قیمت یا تاریخ عرضه این محصول به میان نیاورده است.


منبع: دیجیاتو