تبیان، دستیار زندگی
رییس فدراسیون فوتبال می گوید مراحل همکاری با شرکت جیووا به سمت فسخ قرارداد می رود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

واکنش تاج به تصاویر افشاگرانه درباره جیووا

رییس فدراسیون فوتبال می‌گوید مراحل همکاری با شرکت جیووا به سمت فسخ قرارداد می‌رود.

بخش ورزشی تبیان
title

پس از آنکه در نخستین برنامه 90 در فصل جدید تصاویر افشاگرانه‌ای از تهیه و تولید لباس‌های برند جیووا پخش شد، مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال در واکنش به تصاویر پخش شده اظهار کرد: گرفتاری که ما پیدا کرده‌ایم این است که ما و کارلوس کی‌روش به لباس‌های این شرکت  23 مورد ایراد وارد کرده‌ایم. در قراردادمان با این شرکت آمده بود که این شرکت باید لباس‌هایی برای شرایط مختلف آب و هوایی لباس تولید کند. در جلسه‌ای دیگری که داشتیم خودمان هم این لباسها را تست کردیم که جواب تست‌ها منفی بود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا حق فسخ برای فدراسیون فوتبال محفوظ است، گفت: ما تمام ایرادهای مطرح شده را وارد می‌دانیم و دنبال راه حل هستیم و جلساتی را هم با نماینده این شرکت برگزار کردیم. اگر این ایرادها بر طرف نشود، قراردادمان را فسخ می‌کنیم. تاکنون 50 هزار دلار از این شرکت گرفته‌ایم و چک 50 هزار دلاری دیگری نیز از آنها در اختیار داریم. اگر قرار باشد این قرارداد را فسخ کنیم این مبلغ قابل استرداد نیست و باید با این پول به دنبال لباس برای تیم ملی باشیم.

تاج با اشاره به مذاکرات فدراسیون فوتبال با شرکت آدیداس گفت: مذاکرات خوبی انجام گرفته است. آنها اعلام کرده‌اند حاضرند به ارزش یک میلیون دلار به فدراسیون لباس بدهند و فدراسیون هم یک میلیون دیگر از آنها خرید کند. ما مطمئنا برای تیم ملی لباس مرغوبی تهیه خواهیم کرد و نگرانی بابت تهیه لباس‌ها برای تیم ملی وجود ندارد.

وی با بیان اینکه شرایط به سمت فسخ قرارداد با جیووا می‌رود، اظهار کرد: به نظر می‌رسد به سمت فسخ قرارداد با این شرکت حرکت می‌کنیم اما نگرانی بابت تهیه لباس برای تیم ملی نداریم. به نظر نمی‌رسد این شرکت بتواند برای بازی با قطر ایرادها را برطرف کند اما خودمان برای تیم ملی لباس تامین خواهیم کرد.


منبع:ایسنا

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .