تبیان، دستیار زندگی
زنان معمولا از برخی رفتارهای همسر خود گله مند هستند و تمایل دارند،آن ها این رفتارشان را اصلاح کنند که از مهم ترین آن ها عیب جویی کردن است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

خانم ها این رفتارها را نمی پسندند!

نه گفتن

رقیه یار احمدی روان شناس و جامعه شناس در گفتگو با خبرنگار حوزه جوانان و خانواده گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان،بیان کرد: زنان معمولا از برخی رفتارهای همسر خود گله مند هستند و تمایل دارند،آن ها این رفتارشان را اصلاح کنند که از مهم ترین آن ها عیب جویی کردن است.

وی افزود: عدم ورود به حریم شخصی مانند گوشی تلفن همراه از مهم ترین مواردی است که معمولا زنان آن را نمی پسندند، زیرا در یک رابطه سالم که زوجین به یکدیگر اعتماد دارند، این کار معنایی نخواهد داشت و بسیاری از خانم ها را آزار می دهد، اما از طرفی این نکته به معنای پنهان کردن این حریم از همسرتان نیست.

یار احمدی گفت: ارزش قائل شدن برای همسر و همچنین نا امید نکردن او در شرایط مختلف و موقعیت های سخت و در کنار او بودن، یکی دیگر از توقعات خانم ها از شوهرانشان است.

این روان شناس خانواده تصریح کرد: حفظ احترام همسر خصوصا در جمع اطرافیان، مورد توجه و مشورت قرار گرفتن، عدم سوء استفاده از اعتماد طرف مقابل و تمایل به گفتگو در زمینه های مختلف با وی، از دیگر مواردی است که خانم ها علاقه دارند همسرانشان آن ها را رعایت کند.

خبرگزاری باشگاه خبرنگاران | آخرین اخبار ایران و جهان
این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .
مشاوره
مشاوره
در رابطه با این محتوا تجربیات خود را در پرسان به اشتراک بگذارید.