سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
پهپادی 500 دلاری به نام Danger Drone ساخته شده تا با استفاده از برنامه Rickmote کروم کست متصل به تلویزیون خانه شمارا هک کند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

پهپاد 500 دلاری که روی هوا شما را هک می‌کند

 
پهپاد

پهپادی 500 دلاری به نام Danger Drone ساخته‌شده تا با استفاده از برنامه Rickmote کروم کست متصل به تلویزیون خانه شمارا هک کند.

به گزارش خبرآنلاین، در قلب این پهپاد که هفته آینده در کنفرانس هکرهای کلاه‌سیاه در لاس وگاس به معرض دید عموم گذاشته خواهد شد، مینی رایانه رسپری پای/Rasperry Pie جاسازی‌شده و داخل آن برنامه ها-جک ابزار گوگل به نام کروم کست نیز رویان تعریف‌شده است.

این پهپاد با پرواز تا شعاع 1 مایلی از طریق برنامه Rickmote تمام کروم کست های آسیب‌پذیر متصل به تلویزیون را شناسایی کرده و روی آنها ویدئوی دلخواه را اجرا می‌سازد.

«فران براون» و «دیوید لاتیمر» طراحان این پهپاد از شرکت امنیتی Bishop Fox می‌گویند با ارتقاء سیستم رادیویی می‌توان پهپاد را با استفاده از سیگنال‌های آنتن‌های موبایل به مناطق دورتر هم فرستاد.

ریکموت برنامه‌ای به زبان پایتون است که از حفره موجود روی کروم کست های گوگل استفاده کرده و ویدئوهای متصل به تلویزیون هوشمند را به‌طور ناگهانی و بدون اجازه کاربر، به اجرا می‌گذارد.

این وسیله نوین مقدمه‌ای بر پهپادهای هکری هستند که به‌طور خودکار هدف را پیداکرده و عملیات تعریف‌شده را انجام می‌دهند.


خبرآنلاین

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین