تبیان، دستیار زندگی
دیدبان های لشکر 10 گرد هم آمدند این نشست با بیان خاطرات توسط دیدبان های لشکر 10 ادامه یافت.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

کنار جمع دیده بانان

دیدبان های لشکر 10 گرد هم آمدند این نشست با بیان خاطرات توسط دیدبان های لشکر 10 ادامه یافت.

بخش فرهنگ پایداری تبیان
واحد دیده‌بانی

این در حالی بود که گروه های تصویربرداری در حاشیه این نشست، به ضبط خاطرات برخی دیگر از دیدبان ها مشغول بودند.
 گردهمایی فرهنگی رزمندگان و فرماندهان واحد دیدبانی از تیپ ادوات لشکر 10 سید الشهدا (علیه السلام) روز گذشته در روستای فرح آباد شهرستان فیروزکوه برگزار شد.
در این گردهمایی که باهدف جمع آوری تکمیلی خاطرات رزمندگان واحد دیدبانی لشکر 10 برگزارشده بود، ابتدا سردار محمد فلکی، فرمانده تیپ ادوات در زمان جنگ به بیان توضیحاتی در رابطه با جمع آوری خاطرات و مستندسازی آن ها پرداخت و تأکید کرد: جهاد و رزم ما رزمندگان وقتی تمام می شود که خاطرات خودمان را خودمان ثبت و ضبط کنیم.

وی از نویسندگانی همچون محمدحسن ابوحمزه و رحیم مخدومی که در جمع آوری، تنظیم و نگارش خاطرات واحد دیدبانی فعالیت دارند تشکر کرد و همه کهنه سربازان این واحد و سایر واحدها را به همکاری با این گروه، فراخواند.

این نشست با بیان خاطرات توسط دیدبان های لشکر 10 ادامه یافت و این در حالی بود که گروه های تصویربرداری در حاشیه این نشست، به ضبط خاطرات برخی دیگر از دیدبان ها مشغول بودند.

گردهمایی فرهنگی رزمندگان و فرماندهان واحد دیدبانی لشکر 10 با جمع بندی خاطرات و درحالی که سردار فلکی توضیحاتی پیرامون برنامه های آینده هیئت رزمندگان راهیان نینوا (که با حضور رزمندگان تیپ ادوات لشکر 10، حدود 30 سال است برگزار می شود) ارائه کرد، به کار خود پایان داد

گردهمایی فرهنگی رزمندگان و فرماندهان واحد دیدبانی لشکر 10 با جمع بندی خاطرات و درحالی که سردار فلکی توضیحاتی پیرامون برنامه های آینده هیئت رزمندگان راهیان نینوا (که با حضور رزمندگان تیپ ادوات لشکر 10، حدود 30 سال است برگزار می شود) ارائه کرد، به کار خود پایان داد.

خاطرنشان می کند ثبت و ضبط خاطرات این رزمندگان از مدت ها پیش آغازشده و این گردهمایی به منظور یکسان سازی و تکمیل این خاطرات جهت انتشار کتاب و ساخت مستندهای تصویری برگزار شد.

در ادامه تصاویری از این گردهمایی فرهنگی را مشاهده می کنید.

واحد دیده‌بانی

واحد دیده‌بانی

واحد دیده‌بانی

واحد دیده‌بانی

واحد دیده‌بانیمنبع: مشرق