تبیان، دستیار زندگی
فراخوان بیستمین نمایشگاه بین المللی واقعه کربلا در رشته های نقاشی و گرافیک با موضوع حضرت علی اصغر (مظلومیت کودکان) منتشر شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

فراخوان نمایشگاه بین المللی واقعه کربلا منتشر شد

فراخوان بیستمین نمایشگاه بین المللی واقعه کربلا در رشته های نقاشی و گرافیک با موضوع حضرت علی اصغر (مظلومیت کودکان) منتشر شد.

بخش هنری تبیان
فراخوان نمایشگاه بین المللی واقعه کربلا شد

انجمن علمی هنرهای تجسمی ایران با همکاری مرکز تجسمی حوزه هنری به پاسداشت حرمت شهدا و در امتداد سنت حفظ فرهنگ عاشورایی، بیستمین نمایشگاه واقعه کربلا را با مضمون حضرت علی اصغر (مظلومیت کودکان) در رشته های نقاشی و گرافیک از 12 تا 30 مهرماه در گالری ابوافضل عالی حوزه هنری برگزار می کند.

هنرمندان و علاقه مندان به شرکت در این نمایشگاه می توانند با ارائه آثار خود در این حرکت فرهنگی حضور یابند.

هر هنرمند مجاز است 5 اثر برگزیده خود را با فرمت jpg به تفکیک، همراه با شناسنامه اثر (شامل: موضوع، تکنیک، ابعاد، سال خلق اثر و قیمت) و رزومه هنری خود در فرمت word حداکثر تا تاریخ 20 شهریور 95 به ایمیل دبیرخانه نمایشگاه ارسال کند. همچنین خلق آثار ارائه شده به دبیرخانه نمایشگاه باید مربوط به 2 سال اخیر باشد.

به هر اثر منتخب نمایشگاه دو پوستر نمایشگاه، 10 کارت دعوت و دو گواهی شرکت در نمایشگاه از طرف حوزه هنری و انجمن هنرهای تجسمی ایران اهدا می شود. برای آثار منتخب گواهی اثر بدیعه و ارزنده هنری با شناسه اثر و تعیین درجه کیفیت از طرف داوران نمایشگاه صادر می شود.

دبیرخانه نمایشگاه واقع در تهران، میدان شیخ بهایی، درب شرقی دانشگاه الزهرا، دانشکده هنر مراجعه و آثار خود را به ایمیل Art.exhibition.ir ارسال کنند


منبع: مهر