تبیان، دستیار زندگی
ظاهرا بازی FIFA 17 قرار است عنوانی تازه نفس برای این فرنچایز ورزشی بسیار پر طرفدار باشد...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

گیم پلی FIFA 17 تفاوت بسیاری با بازی های قبلی خواهد داشت


ظاهرا بازی FIFA 17 قرار است عنوانی تازه نفس برای این فرنچایز ورزشی بسیار پر طرفدار باشد...

بخش دانش تبیان

فیفا

سم ریورا، سازنده اصلی بخش گیم پلی بازی درباره تغییراتی که FIFA 17 در بخش گیم پلی خواهد داشت توضیحاتی داد و گفت این سری بازی ها برای مدتی نسبتا طولانی از سیستمی یکسان در گیم پلی استفاده می کردند و آن ها تصمیم دارند در قسمت جدید آزادی عمل بیشتری را در اختیار بازیکنان قرار دهند.
 
به عنوان مثال نشانه گیری ضربات کرنر در فیفای جدید متفاوت از بازی های قبلی خواهد بود. در FIFA 17 می توانید با استفاده از آنالوگ چپ، محل دقیق فرود توپ را تعیین کنید.
این کار را با حرکت دادن صفحه ای شطرنجی انجام خواهید داد که باعث می شود توپ شما به صورت کات دار حرکت کند. این مکانیزم برای مواقعی که تصمیم دارید برای بازیکنان بلند و یا نقاط دور توپ ارسال کنید بسیار کارآمد خواهد بود. اگر هم دکمه را بیشتر نگه دارید، توپ شما چرخش بیشتری خواهدداشت.
بازیکنانی که در این صفحه قرار دارند نیز قابل کنترل و جا به جایی می باشند. در اینصورت بازیکنان دیگر در نقطه ای ثابت منتظر توپ شما نمی مانند.
 
تغییرات دیگر مربوط به ضربات آزاد، پنالتی و پرتاب ها ی اوت می باشد. شما در بازی جدید می توانید پیشروی خود به سمت توپ را در ضربات پنالتی مشخص کنید. این تنظیمات به ضربات آزاد نیز اضافه شده است. پرتاب های اوت نیز تغییرات قابل ملاحظه ای کرده است و شما می توانید در زمان پرتاب جلو و عقب بروید و یا حتی تظاهر به پرتاب توپ کنید و بازیکن حریف را گیج کنید.
بازی FIFA 17 در تاریخ 6 مهر امسال برای پلتفرم های PS4، Xbox One، PS3، Xbox 360 و کامپیوترهای ویندوزی عرضه خواهد شد.


منبع: تک شات