تبیان، دستیار زندگی
شود رییس سازمان فوتبال باشگاه استقلال تهران تاكید كرد كه «تئودور یونگ» تهران را ترك نكرده و شنبه رسما فعالیتش را در استقلال آغاز می‌كند. در حالی كه اعلام شد «تئودور یونگ» با باشگاه استقلال تهران به توافق نرسیده است ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

قلعه‌نویی: قرارداد «یونگ» امروز امضا می شود


رییس سازمان فوتبال باشگاه استقلال تهران تاكید كرد كه «تئودور یونگ» تهران را ترك نكرده و شنبه رسما فعالیتش را در استقلال آغاز می‌كند.

در حالی كه اعلام شد «تئودور یونگ» با باشگاه استقلال تهران به توافق نرسیده است و روز چهارشنبه هیجدهم بهمن ماه تهران را به مقصد هلند ترك كرده است، ‌امیر قلعه‌نویی درگفت‌وگو با ایسنا با رد این خبر تاكید كرد كه «یونگ» در تهران است و از شنبه كارش را در استقلال آغاز خواهد كرد.

امیر قلعه‌نویی در این رابطه گفت: توافقات كامل و خوبی با یونگ انجام شده است و وی از روز شنبه با عقد قراردادی رسمی كارش را در استقلال شروع خواهد كرد.

وی تصریح كرد: هیچ مشكلی برای استفاده از یونگ در استقلال وجود ندارد و این مربی هلندی پس از بازی استقلال برابر فجر سپاسی در هفته‌ی هیجدهم در تمرینات استقلال حاضر خواهد شد.

قلعه‌نویی تاكید كرد كه یونگ تهران را ترك نكرده است و پس از مذاكرات روز سه‌شنبه با مدیرعامل و سرپرست تیم استقلال در تهران بوده و قصد ترك تهران را نیز ندارد.

رییس سازمان فوتبال استقلال خاطر نشان كرد: یونگ مربی استقلال خواهد بود و سایر اعضای كادر فنی نیز همانند گذشته حضور خواهند داشت و تغییری در تركیب كادر فنی انجام نمی‌شود.

قلعه‌نوعی و دغدغه ی 32 ساله