تبیان، دستیار زندگی
شایعات کار آنهاست/انتقاد شدید رامبد جوان از همکارانش/ می خواهند ما را به زیر بکشند!
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

انتقاد شدید رامبد جوان از همکارانش

title

در اقدامی بی سابقه رامبد جوان در برنامه خندوانه همکارانش و هم حرفه ای هایش را به باد انتقاد گرفت و گفت آنها می خواهند او و برنامه اش را به زیر بکشند.

سرویس سینما هنرآنلاین : در برنامه چهارشنبه شب خندوانه زمانی که سردار آزمون میهمان این شب از رامبد پرسید:" بازیگری سخت تر است یا فوتبالیست بودن؟ " ناگهان رامبد از کوره در رفت و حرفهایی زد که تا به حال از او شنیده نشده بود و با روح حاکم بر برنامه هم منافات داشت.

جوان گفت:" برای ممتاز بودن در هر رشته ای باید زحمت بکشید اما وقتی قدت در میان هم صنف هایت بلندتر شود و بیشتر دیده شوی می خواهند تو را به زیر بکشند. "
جوان که گویا فرصتی برای بازگویی عقده فرو خورده و یا دلخوری کهنه شده اش یافته بود ادامه داد:" خیلی از شایعاتی که برای این برنامه منتشر می شود توسط همکارانمان ساخته می شود. "
آزمون که عصبانیت و جدیت رامبد را دید با صدا زدن شاه حسینی( دستیار برنامه ) ودست زدن فضای برنامه را عوض کرد و گفت مقصودش از طرح سوال این بود که مردم بدانند رامبد جوان به جهت محبوبیتش با چه فشاری روبرو است.
آواز ترکمنی خواندن سردار آزمون، اشک های او در مواجهه با بیماری یکی از میهمانان خندوانه و البته حضور جناب خان از جمله لحظات شیرین خندوانه شامگاه عید فطر بود.
این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .