تبیان، دستیار زندگی
به تازگی شرکت هواوی در صفحه رسمی خود در گوگل پلاس عکسی را منتشر کرد که ادعا شده بود توسط پرچمدار جدید این شرکت، P9 گرفته شده... اما قبل از ارسال عکس یک چیز را فراموش کرده بودند!
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

گاف عجیب هواوی در شبکه های اجتماعی!

به تازگی شرکت هواوی در صفحه رسمی خود در گوگل پلاس ژسی را منتشر کرد که ادعا شده بود توسط پرچمدار جدید این شرکت، P9 گرفته شده... اما قبل از ارسال ژس یک چیز را فراموش کرده بودند!

بخش ارتباطات  تبیان

هواوی

روز گذشته سازنده بزرگ گوشی های هوشمند چینی، هواوی، ژسی را در اکانت گوگل پلاس شرکت پست کرد که بلافاصله دردسرساز شد.

هواوی با استفاده از این ژس قدرت سیستم دو دوربین گوشی پرچمدار خود، P9 را به نمایش گذاشت. البته این ژس واقعا ژس خوبی است با توازن رنگی عالی، رنگ هایی غنی و البته پخش نور عالی. فقط یک مشکل کوچک وجود داشت: این ژس با استفاده از یک دوربین حرفه ای  DSLR گرفته شده است!

کته ای که مسئول صفحه گوگل پلاس شرکت فراموش کرده این است که این شبکه اجتماعی متادیتای EXIF هر ژس را در دسترس مخاطب قرار می دهد. سپس Android Police هم کمی تجسس به خرج داد و فاش کرد که ژس مذکور با یک دوربین Canon EOS 5D MarkIII و یک لنز EF70-200mm f/2.8L IS USM گرفته شده است؛ یعنی ترکیبی که نزدیک به هفده میلیون تومان برای شما آب می خورد!!

البته پست مذکور پس از این اتفاق پاک شد، اما در متن آن ذکر شده بود که: «موفق شدیم یک طلوع زیبا را با "اِلا" ثبت کنیم. دوربین دوتایی لایکا در HuwaweiP9 باعث می شود که ژاسی در نور کم به یک لذت تبدیل شود.» حالا با این اتفاق که برای هواوی گران تمام شد، بر تمام مدیران صفحات شبکه های اجتماعی واجب است که قبل از پست ژس در صفحه رسمی شرکت، کمی دقت کنند!


منبع: ایتنا