تبیان، دستیار زندگی
شرکت کنندگان جشنواره مشارکت ملی گردشگری می توانند با استفاده از سه نشان جدید اینترنتی با پسوند # گرد هم جمع شوند و با آگاهی از نمونه مشارکت های صورت گرفته حول محور «گردشگری حلال، ظرفیت ایرانی» به ارسال آثار و شرکت در این رقابت ملی بپردازند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

طعم گردشگری حلال «#حلال _ I_Love»

شرکت کنندگان جشنواره مشارکت ملی گردشگری می توانند با استفاده از سه نشان جدید اینترنتی با پسوند # گرد هم جمع شوند و با آگاهی از نمونه مشارکت های صورت گرفته حول محور «گردشگری حلال، ظرفیت ایرانی» به ارسال آثار و شرکت در این رقابت ملی بپردازند.

بخش گردشگری تبیان
حلالگردی

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، با راه اندازی سه نشان اینترنتی شامل «#حلال _گردی»، «#ظرفیت _ایرانی» و «#حلال _ I_Love»، شرکت کنندگان خانواده بزرگ این رویداد مهم در صنعت گردشگری کشور می توانند در شبکه های اجتماعی مجازی گرد هم جمع شوند و با ارائه نمونه آثار خود، گامی محکم در راستای معرفی ظرفیت های گردشگری کشور با شاخصه «حلال» در سطح ملی و بین المللی بردارند.
همچنین بر مبنای این اقدام تنها کافی است نشان های اینترنتی ذکر شده را در کنار آثار ارسالی مجازی خود در قالب متن، عکس و فیلم قرار دهند تا به صورت خودکار به خانواده بزرگ شرکت کنندگان سومین جشنواره مشارکت ملی گردشگری بپیوندند و در ایجاد حرکتی مثبت در راستای معرفی ظرفیت های گردشگری و شتاب بخشیدن به توسعه گردشگری کشورمان نسبت به  سایر رقبا، موثر واقع شوند.
در این راستا در فاز بعدی بهره مندی از نشان های اینترنتی اشاره شده، شرکت کنندگان قادر خواهند بود با حضور در مسابقه ای که به زودی اطلاع رسانی خواهد شد؛ علاوه بر ارسال آثارشان در جشنواره مشارکت ملی گردشگری، حضوری جدی در رقابت حاشیه ای پیش رو داشته باشند و از جوایز تعریف شده بهره مند شوند.
این حالیست که نمونه آثاری که مجاز هستند در قالب نشان های اینترنتی «#حلال _گردی»، «#ظرفیت _ایرانی» و «#حلال _ I_Love» به اشتراک گذاشته شوند گستره وسیعی دارند و می توانند به نوعی بیانگر پیوند شاخصه های صنعت گردشگری متشکل از جاذبه های گردشگری، میراث فرهنگی و طبیعی، مراکز اقامتی، پذیرایی، آب و رسوم، سنن، فرهنگ، صنایع دستی، غذای بومی، طب سنتی و سایر ظرفیت ها با شاخصه تحقق دستورات دین مبین اسلام و دستاورد «حلال» در همه ابعاد صنعت گردشگری کشور باشد.
به گزارش دبیرخانه سومین جشنواره مشارکت ملی گردشگری، هم اکنون سومین جشنواره مشارکت ملی گردشگری از سوی معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در چهار بخش فیلم، عکس، ایده و سفرنامه نویسی در حال برگزاری است و شرکت کنندگان تا 15 مردادماه سال جاری فرصت دارند با ارسال آثارشان از جوایز نفیس این رویداد برخوردار شوند.
علاقه مندان شرکت در این رقابت ملی می توانند با مراجعه به سایت www.Irantourismfestival3.com ضمن ارسال آثارشان، از جدیدترین اخبار موجود، ساختار، داوران و سایر بخش های مرتبط با سومین جشنواره مشارکت ملی گردشگری آگاهی یابند.


منبع :تسنیم